Osmiletý černošský chlapec Devon Butler si ze všeho nejraději hraje na četníky a zloděje. Jeho snem je, že se stane policistou. Jednoho dne uvidí, jak trojice gangsterů v opuštěné továrně zavraždí nepohodlného kumpána. Přihlásí se jako svědek, je ale ochoten všechno prozradit pouze pod podmínkou, že bude po dobu vyšetřování také policistou. Dostane policejní odznak, želízka a je přidělen k mrzoutskému samotáři Nickovi McKennovi, který má případ na starosti. Nick je naštvaný, protože chlapec neřekne všechny informace, které jsou pro vyřešení spáchaného zločinu důležité. Situace je pro Devona nebezpečná, protože zločinci ví, že se přihlásil jako svědek. Jeden z nich ho v přestrojení za školního poradce unese. Tehdy si Nick uvědomí, že si Devona oblíbil a při jeho záchraně jde až za hranice svých možností. (TV Nova)

Rodriguez

"Ty ses byl Batlere koupat? Ne, lovil hubou hovna. Řekni mi co si se dneska naučil? Že dokážu zadržet dech dýl, než jsem si předtím myslel. Nejsi náhodou tošičku drzí? Já vám nelžu, každej den přijdou ty dva volové, seberou mi prachy a strčí mě do záchodu a ještě ke všemu hlavou napřed." 55% ()

WolfR

Pár vtipných fórků tu bylo a navíc Burt Reynolds za to umí vzít, ale trapného bylo více a ten malý policajtík je neskutečně otravný, 2 hvězdy. ()

andriy

Totalní debilita...hvezdicku davam jen proto, ze jsme si z toho delali s kamosema prdel a proto me to misty trochu pobavilo. ()

Tyny

Dvě hvězdičky za nostalgii a za pár dobrých scének, u kterých se ráda zasměji. Na druhou stranu je to absolutní blbost, se stupidním příběhem a s nějak zdegenerovaných Reynoldsem, že šel do takovéto role. ()

Ravi

Drsný policajt a raubíř, kterého má na starost. Rodinná komedie cílená na děti i rodiče. Celkem povedená. 55% = 3/5 ()

Jello Biafra

Film, ktorý má dodnes svoje pevné miesto v rebríčku najhorších filmov všetkých dôb neponúka nič viac než trápne pokusy o humor a hlavného hrdinu, ktorého máte chuť zabiť. ()

wosho

Už se nedivím členům Ku-klux-klanu, že nemají rádi Afroameričany. Protože tak otravného hajzlíčka, bych nejtaději zadubal do země a na jeho ostatcích bych pěstoval banány. Jediné co jde zde ke koukání je tvrdý Burt Reynolds, který dokázal celý blbý film utáhnout na alespoň jednu *. ()

filipvrbik odpad!

Sice zajímavý nápad, ale tak příšerně udělaný film.. Špatně je asi úplně všechno, ale hlavně neskuteční herci- věčně zpocený Burt Reynolds, katastrofální záporáci a děti, které by slušně řečeno, měly dostat na zadek... Vtipné to není vůbec, je to k pláči....5% ()

Huguette

Asi nejde tento film hodnotit a myslím si, že si to tenhle snímek ani nenárokoval. Je to prostě milá komedie, nechce si hrát na něco dechberoucího, prostě jen mile pobavit a u mě to fungovalo. Když chci něco extra hlubokýho, náročnýho s geniální filmařinou, tak šáhnu po Fellininim, ale někdy se prostě hodí něco jako toto - klišé příběh s naprosto úchvatným chlapečkem v hlavní roli (a myslím, že na něm to hodně stojí) a bručounským poldou, jehož srdce si ten malej nezbeda získá a vše dobře dopadne. Někdy to je potřeba, a pokud člověk po tomhle šáhne s takový cílem, pak to funguje naprosto skvěle. ()

helloween93

Malej černoch je svědkem vraždy a pomáhá při vyšetřování Burtu Reynoldsovi, který hraje typickou postavu tvrdého poldy. Nic originálního v tom nehledejte. Burt Reynolds chtěl napodobit úspěch Kindergarten cop, což se mu bohužel příliš nepovedlo. 2* ()

Sign

Ahoj, nechces nanuka? ja se u toho bavim a poprvé sem chvílemi prostě měl záchvaty smíchu a divte se jak chcete :-D ()

LabySo69

Ono je to tak blbý, až je to celkem slušná prdel. I když, bohužel, pár těch hodně trapnej scén se taky našlo. Ale toho kindoše musí přece úplně každej milovat :)) ()

sigf07

Podle mě jde o nedoceněný (a nepochopený) film. Souhlasím s tím, že samotný koncept, na kterém film stojí, je pitomostí – drsný polda dostane za parťáka mrňavého kluka, protože ten tím podmiňuje své vědectví při vyšetřování vraždy. Norman Golden (představitel toho mrňouse) však svou roli zvládl na jedničku a popravdě přemýšlím, kdy jindy mě dokázal dětský herec takto pobavit. Jako klukovi se mi líbil motiv naplňování Normanova snu stát se policajtem – možnost ošahat si pouta, pistoli, sedět v policejním autě s houkačkou, to vše jsem mu tehdy hrozně záviděl. Teď po letech mě spíše než zvědavý kukuč malého černouška dokázala pobavit hrdinovo špičkování s Burtem Reynoldsem, reakce poldů i kriminálníků a skryté narážky na jiné policajtskou filmovou klasiku. ()

Blazkowicz

I přes vcelku nízké hodnocení je to pohodová podívaná. Ten malý černoušek hraje fakt dobře a není vůbec otravný, jak se to stává u malých herců. Hlavně film posunuje skvělý dabing, který na to sedl jak ulitý. 3* ()