Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

Recenze uživatele Jara.Cimrman.jr k tomuto seriálu (2)

Alf (1986)

Odmítám dlouhodobé pobyty mimozemšťanů ve svém domě. I tohle divné, hnědé, držkaté, chlupaté, chobotnaté ... Alf ke mně může jenom přijít, pobavit a zmizet dřív, než mi sežere zásoby na zimu. A jestli ho načapám, jak mi užírá chipsy, tak ho nakopnu do sedacího orgánu tak, že mine Melmec o tři miliardy světelných let. Ale pokud bude jenom glosovat dění ze svého svérázného úhlu pohledu, tak mu nějakou tu kočku nebo velblouda ke svačině seženu. ()

Alfovy výjimečné Vánoce: část 1. (1987) (S02E12)

Mám tohoto mazaného mimozemšťana celkem rád, ale tento vánoční příběh považuji za značně nepovedený. Jednak jsem se při něm takřka nezasmál, ale hlavně mi příliš nevoní, když vánoční atmosféru rodinného krbu nahrazuje umírající holčička a čerstvě ovdovělý černý Santa. Tolik deprese bych čekal od dramat, kterým se svědomitě vyhýbám a nikoli od příběhu chlupatého pošuka, který mě má bavit svým nechápavým pohledem na lidský svět. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel