Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

Andre3000

Jeden z nej seriálu mého mládí, dokonce sem četl i knížky s ním, takže to byl můj oblíbený hrdina. teď si zpětně uvědomuju jakej to byl pakoň :-))) ()

Šimpy

Výborný nápad, mimozemšťan se dostane do obyčejné americké rodiny. samozřejmě tenhle seriál jsem žral už jako kluk a baví mě i teď. I knižní podoba celkem obstála. A samozřejmě Ota Jirák...........tohle nemá chybu. ()

pufina

V dětských letech jsem to měla docela ráda, dokonce jsem měla i hračku Alfa, brzo skončila na hromadě hraček, co mě přestaly bavit - stejně jako seriál. ()

MJMilan

Klasický rodinný seriál s neklasickou postavičkou :-) Alf bylo to pravé pro děti a humor i pro dospělé. V kombinaci s Otou Jirákem vynikající. ()

filmmovier

Ačkoliv mám zatím za sebou jen několik prvních dílů, seriál mě absolutně chytil a rozhodně se budu dívat dál. Alf je výborná postava a jeho hlášky jsou naprosto parádní. A navíc je to s dabingem Oty Jiráka. Smál jsem se od začátku do konce a rozhodně je to jeden z nej sitcomů. ()

Mr.Bulanek

Jeden z nejzdařilejších amerických sitcomů, český dabing tomu nasadil korunu, kdykoli slyším Otu Jiráka vybavím si ALFa. ()

Sfinkter

Nevím jak jsem mohl během svého pobytu na CSFD zapomenout na tuhle plyšovou zrůdičku. Přesně zapadala do optimistické nálady devadesátých let. ()

Dado

Seriál môjho detstva, ktorému nemôžem dať iné hodnotenie, aj keby som vážne chcel. I po toľkých rokoch dokáže vždy pri reprízach pobaviť, k čomu okrem iného prispieva aj vynikajúci slovenský dabing na čele so Stanislavom Dančiakom ako hlasom Alfa. Jedinú vážnejšiu výčitku nesmerujem ani tak na jeho kvalitu, ako skôr na samotných tvorcoch, ktorý nedokázali nadviazať na otvorený koniec poslednej časti ďalšími sériami. (90%) ()

BS

"...Všechny vás musím seznámit se svojí zemskou rodinou, určitě si je všechny oblíbíte...a pak sežereme jejich kočku!" ()

gjjm

Asi první sitcom, co jsem vůbec viděl (pamatuju si, že jsem přes to byl kdysi naprostý fanatik). Alf je doopravdy sympaťák. Máme celkem deset hlavních orgánů, osm z nich jsou žaludky. Dal bych si nějakou kočku. ()

majxik

Snad nejvtipnější chupatej návštěvník z vesmíru který kdy okupoval americkou rodiňu! Po zhlédnutí všech dílu si budete muset při každém spatření kočky opakovat "Nejsem alf, kočka není k jídlu", jak si tento serial zamilujete! ()

geklon

Alf Jirák rules..důkaz o mimozemské existenci je pro mě tak důležitý jako zjištění, že i kočky se dají jíst s koprovou omáčkou. Parádní rodinná sci-fifi. ()

dANo

Jediný seriál, na ktorom som sa fakt bavil a hlavne musím pochváliť výber Stana Dančiaka do slovenskom dubbingu. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel