Scoobyho hvězdná olympiáda (1977) (seriál)

Jak já tohle miloval jako malej kluk a s jistotou mužu říct že až budu mít děti tak se na to budu dívat s nima :)

Scooby-Doo a Batman (1972)

Nová dobrodružství Scooby-Doo (1972) (seriál)

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Scooby-Doo (1976) (seriál)

Na stojáka (2004) (pořad)

Polovina stoho je trapná jak psí prde* hlavně trapná pazderková od ní se mi líbila jediná scéna , jinak prostě trapas,nejdřív sem dal 2 * ale nakonec sem se rozhodl dát 3* díky historkám - Borec,Joint za volantem

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Tohle prostě žeru , Panama ,Guatemala , II. III. řada,Cookovy ostrovy, prostě to bych mohl pořád

Kdo přežije - Afrika (2001) (série)

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)