Kick-Ass (2010)

Tak tohle opravdu ne ! Viděl jsem koně zvracet , faráře zlitýho , ale takovouhle blbost sem hodně dlouho neviděl ! Nudááá! Nejlepší nepouštět nebo když už film běží, tak se snažit usnout nebo rovnou zase vypnout !

Velkej biják (2007) odpad!

Jít si číst Káju Maříka nebo si pustit tenhle film ? Radši bych zvolil Káju Maříka !!! A to jsem člověk co nerad čte !

Máš minutu! (2011) (pořad)

Nudná show se suchánkem a Genzerem , už taky nevědí kam by se nacpali !

Nezastavitelný (2010)

Byl jsem zklamaný už na začátku filmu když sem zjistil o čem film je filmů se stejný příběhem že nejde zastavit vlak už pár bylo a tenhle mě překvapil jen tím že je propracovanější než ostatní filmy stejného příběhu ,nelituju že sem se díval ale kdybych věděl o co jde tak si to ani nepouštím

MacGyver (1985) (seriál)

Taková pohadka co jiného k tomu taky říct že ? Člověk co uměl z každej věci udělat nějakou zbraň ! Z hovn* by udělal bombu a babica pomazánku !

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Víte jaký je rozdíl mezi Babicou a MacGyver? MacGyver udělá z hovn* bombu , Babica pomazánku !

Bez rozkazu (2004)

Vidím nějaké hodnocení odpad ! Takže to okomentuji hlaškou s pelíšků ! Jak to není z USA ta kse to pánům nelíbí že ? Nahodou to není zas tak špatnej film

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Velká slabota to se zase jednou v Americe předvedli

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Nejlepší a nejdokonalejší dobrodružný film všech dob a myslím si že i nejlepší film který Spielberg natočil ! Nejen že jsem se vrátil do dětství ale náramně jsem se nasmál každou chvilku nějaká vtipná scéna ! Filmu by se něco málo dalo vytknout ale nač to kazit !

Děsnej doják (2006)

Je to hrozný ale odpad dát opravdu nemužu