Hostel (2005)

Po zhlédnutí si asi budete říkat, co tohle má společného s hororem, přitom nápad není až tak hroznej. Tvůrci se vůbec nemuseli sr*t s nějakým natáčením a místo toho mohli vydat jen sestřih pitev.

Warrior (2011)

Sportovní film jak má být. Teda až na ty hrozné klišé a do doby zápasu hrozně předvídatelný děj ve formě comebacku bývalého mma zápasníka. Co mi pak ještě ve filmu dost nehraje, je obsazení hlavního hrdiny, jelikož vypadá... No prostě jako učitel, a je docela směšné se dívat jak poráží ostatní zápasníky typu obrovského rusáka. Nadruhou stranu dosebe uzavřený Hardy byl hodně dobrej. A za ten konec, kdy čekáte, jak se Brendan vzdá (nebo něco podobného) aby nemusel tlouct do stále se nevzdávajícího bratra, a on do něj místo toho dál tluče dávám hvězdu navíc.

Kick-Ass (2010)

Kdyby mi bylo 10, možná by mě to i bavilo. Opravdu hodně jsem se snažil najít, kde se ve filmu skrývá žánr komedie, ale neúspěšně. Stejně tak nechápu, co na této kýčovitosti všichni vidí a co je jako tolik zábavného na tak hrozně badass komixových hrdinách, odpadávání končetin atd. Pořád jsem netrpělivě čekal, kdy se objeví nějaká zajímavá či vtipná scénka. Někdo pro tohle má pochopení, já ale ne a ty dvě hodiny jsem se nehorázně nudil.