Filmové novinky (2012) (pořad) odpad!

Ok viděl jsem pár dílů a snad v každým byla nějaká chyba. Nejhorší byla výslovnost (Bruce Willis jako John Maklín atd.) Navíc Hodný, zlý a ošklivý je prý western i ????komedie???? !!!! Jako tipy na filmy dobrý, ale jako pořad naprosto nepoužitelný! Hlavně zásluhou moderátora

S-Hitparáda (2012) (pořad)

Videa jsou většinou skvělý, ale ten moderátor mi nesedí... jinak by to možná bylo i na 75%

Kmotr III (1990)

Na díly 1. a 2. se to rozhodně nechytá. Je vidět, že to nebylo podle knihy. Kniha byla úžasná, ale tento díl nic moc. Rozhodně to drželi herecké výkony. Dal bych 3*, ale za ty výkony a úctu k celé trilogii dávám 4* a 80%!

Bastardi 3 (2012)

Četl jsem názor "Nejnáckovější film v dějinách české kinematografie" ??? !!! ??? Co to je proboha za píč**inu!?!? Idiotskej názor... sorry ale fakt je! FILM - Hroznej amaterismus, špatně natočený a o hercích ani mluvit nemusím ne? Ale alespoň se to snaží řešit současný problém (+1*) a taky tam byla opět hrozně sexy Brožová (+1*)

Red (2010)

Začátek skvělej a postupem času to uvadalo... 70%

Zhubni, nebo přiber! (2008) (pořad) odpad!

To si snad dělají srandu nebo to myslí vážně?! TO snad NE! Člověk, kterej skoro vůbec nejí, tak mu začneme rvát do huby nechutně tučný kvanta jídla a špekatýmu tučnákovi dáme kousek chleba? A co z toho jako? Moderátor nevýraznej, nudnej. Závěr??? Výsledek???? 200kg zhubne za pár tejdnů/měsícu 10kilo!!!! TYVOGO! 10KILO!!! ---Mluvím z vlastní zkušenosti: Měl jsem +-104 kila a začal jsem hubnout a za pouhej měsíc bylo 10kg++ dole!!! Tento pořad oproti jiným pořadům je úplně o ničem, je ubohý a bez výsledku a poslání a už vůbec motivace!

George Carlin: Back In Town (1996) (TV film)

Ten jede. Ta rychlost, přesnost. Zatím nejlepší standup komik, na které jsou narazil!