Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dřív jsem miloval akčnáky, vlastně i teď a je divný, že když jsem v jednom filmu skoro všechny hvězdy a legendy, stejně mě nedokáže připoutat a pohltit. Kdyby v tomto filmu nebyly vtipné pasáže, dávám 3*. Dělam si srandu! BOJÍM SE, ŽE SI MĚ NAJDE CHUCK NORRIS!

Buď chlap! (2011) (studentský film)

Hodně kvákání (občas i zbytečnýho) a o to míň ukázek v praxi, který by byly rozhodně zaživnější. Někteří z "PickUperů" měli hodně silné řeči a bůh ví, jak to ve skutečnosti je. Taky to mohli bejt jen (samozřejmě, že ne všichni :D) "Lojzové s ptátek volem a jedním zařezem" Po filmové stránce taky docela slabota -horší průměr-,, ale protože tohle téma je neokoukané a v česku dost zaostalé, tak dávám průměr 50%-3*! AKTUALIZACE: Za kecy toho v tom fialovým triku a HLAVNĚ za toho namachrovanýho "pickupera" na lavičce, kterej má víc beďarů než patnáctiletej (vim, že o vzhled v pickupu moc nejde, ale i tak, nějak by člověk musel vypadat když chce zbalit kočku), ale má ego a sebevědomí jak Casanova ubíram *. Tohle téma chce o dost lepší zpracovaní. Bohužel! PS: Používat otevírak "My jsme si Vás navzájem schvalili" je podle mě to nejhorší a člověk musí bejt dost velkej frajer a krasavec, aby si to mohl dovolit! :) Moc holek tohle neosloví

Černí andělé - Experiment (2001) (epizoda)

Pro mě jeden (možná nejslabší díl), ale Lábus byl skvělej! To bych do něj neřekl, že z něj půjde takovej psycho strach.

Interview s masovým vrahem (2008) (TV film)

Mam rád sériový vrahy, zajímají mě. Takže tenhle dokument byl skvost! 95% Poznámka: Arthur nebyl masový vrah, ale sériový!

Oběti - Přepadení (1999) (epizoda)

Vladimír Dlouhý a Iva Janžurová opět dokázali, že patří mezi herecké legendy!

Fargo (1996)

Čekal jsem od toho víc... ale bezvadná byla ta noha v drtičce! 80%

Katka (2009)

Litovat? Nikdy! Jinak dobrej dokument

Ochránce (2005)

Samozřejmě, že to bylo úplně jednoduchý, jasný jak to dopadne, ale mě to prostě bavilo! Je*at na zdejší "rádoby" intelektuály a kritiky!

Na vlásku (2010)

Chtěl jsem ségře udělat radost tak jsem ji pustil tohle a normálně mě to překvapilo... Konečně animák, kterej byl fakt povedenej! Kotek to skvěle daboval! A zejtra si dáme dvojku! Doporučuju! :D