Kajínek (2010)

Jako film to bylo výborný ... jsem rád, že se v Česku točí takovéto filmy, a nechápu kretény, kteří je udsuzují!

Karate Kid (2010)

Škoda že hlavní hrdina byl dotlačený synáček ... jinak to bylo celkem dobré, ale originálu to nesahá ani po kolena... Jackie to držel, ale nemůže celý film utáhnout jeden člověk .. 65%

V ulicích New Jersey (1995)

Nevim, film to byl pěkný, ale mě to nedojalo, Ani nevím, jestli to mělo dojmout. Zasloužili si to, za to co dělali.

Jmenuji se Sam (2001)

Sean Penn to zahrál neuvěřitelně. Stejně výborný herecký výkon jako Dustin Hoffman v Rainmanovi ... a to myslím vážně. Opravdu krásný film! Navíc Michelle Pfeiffer je kočka k pohledání.

Talentmania (2010) (pořad)

Talentmania, Nova pouze zkopírovala originální show a udělala z toho sračku! (Britain has got talent)

Operace Corned Beef (1991)

Christian Clavier a Jean Reno jsou prostě výborní sami o sobě. A když se spojí, je z toho skvělá zábava, ale Návštěvníci byli lepší. 75%

Redakce (2004) (seriál)

Já to mam prostě rád. Vtipné, uklidňující a pohodové. 85%

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Bohužel nejsem naivní ... nevěřim mu ani hovno ... triky?! možná tak střih !!! V každym kouzlu je nejaký střih ... trapas. Nejlepší jsou ti náhodní chodci, kteří se ten herecký výkon (tedy to udivení) museli učit nejmín jednu hodinu! Chris Angel: Extrémní střih ... BIG SHIT !!!