Hanebný pancharti (2009)

Dobrý film, který si zaslouží pozornost. Opravdu výborná hudba, výborní herci (hlavně Brad Pitt), kamera. Ale jinak ty kecy, hrozně moc keců a to bylo hrozná chyba. U nějakých filmů mě to nevadí ale k tomuhle mi to prostě nesedělo. Dlouhých 153 minut uteklo celkem dobře ale jak jsem řekl. No ale i tak se Q. Tarantino opět předvedl a ukázal že to opravdu umí. Mé hodnoceni : Inglourious Basterds = 82%

Narušitel (1989)

Mám rád horory a klidně i hororová béčka ale tohle mi moc nezaujalo .. nechápu to hodnocení!

Rap'n'News (2008) (seriál)

NO TOHLE JE MOC !!!!!! RESPEKT !!!!!!!!!! :D:D:D:D

Úhel pohledu (2008)

Nebylo to bezchybné, ale i přesto to bylo skvělá podívaná, která mi zkrátila nudu ve škole :) 86% !Doporučuji všem!

13. komnata - 13. komnata Věry Bílé (2009) (epizoda) odpad!

Není to kvůli pořadu, ale kvůli Věře Bílé !!! HROZNÁ **** !!! ""Prohrála jsem všechny peníze v automatech. Ale byly to moje peníze. Dřela jsem na ně. Tady stejně není kam jít!" Tak ta jestli dřela tak je jsem 40 kilovej anorektik bez penisu !

Sirotčinec (2007)

Předem by jsem chtěl říct, že jsem velký fanoušek hororů a je to asi můj nejoblíbenější žánr. Všichni tu píšete něco o skvělé pointě atd. ale může mi někdo tu pointu vysvětlit? Bohužel jsem na ni něpřišel... možná to je proto, že mě tento film nenadchl a že jsem nevěnoval dostatečnou pozornost nebo nevim. U hororu se prostě člověk musí bát a tohle mi strach nenahnalo. Neříkám že vůbec, ale opravdu jen malinko. Čekal jsem od toho o dost víc. Nechápu proč v traileru je "Budete se bát tak, že si budete řikat že to jen film". K tomu musim napsat jediné " :D " . Kecy, kecy kecy, zdlouhavé ale na druhou stranu výborné herecké výkony a bezchybná kamera. Pro mě 55% a 2/5 *.

Hodina pravdy (2002)

Hodně průměrný film. A jak tak na to koukam, je snad 85% hodnocení 3* :D Ale jako dalo se to úplně v pohodě. Nevadilo mi to a klidně bych se na to ještě kouknul..

Královské výstupy (2007)

Výborný sportovní dokument. Ty chlapy tam mají sílu "jak hovado" !!! Skvělé kamery a záběry ... tento druh sportu nějak zvlášť nesleduji ale tohle mi fakt bavilo. Jasných 90% a 5* !!!

Sejmi je všechny (2007)

Když se to bere s nadsázkou tak to je výborný :)