Osudový dotek 2 (2006)

Tento film těží ze skvělého Osudového doteku, který byl totálně bezchybný. Osudový dotek 2 je prostě jen pro to, aby z lidí vytáhl co nejvíc peněz za tento kýč... Osudový dotek 2 mi vůbec nechytl, když jsem viděl Osudový dotek, hned jsem věděl, že si ho hned zařadím do mé TOP 20 nejlepších filmů. A když jsem viděl, že má pokračování, byl jsem celkem zvědavý a natěšený co z toho bude. Věděl jsem že to rozhodně nebude jako jednička, ale nečekal jsem že to bude takový "shit". Neříkám že to je odpad a nejhorší dvojka co kdy byla natočená, ale s prvním dílem se to prostě nedá srovnat v ničem! Kdybych neviděl jedničku tak bych asi dal 2-3* ale takhle mi to přišlo docela strašné. Herci se mi nelíbili, s kamerou z prvního dílu se to vůbec nedá srovnávat, samozřejmě jiný řežisér taky udělá své. Navíc když koukam na John R. Leonetti (režisér tohoto "kousku"), tak ten opravdu nemá moc zkušeností. Kdyby to vzali do rukou jiní herci, jiná režie a přeměněný scénář, tak by z toho byl kousek na hodnocení okolo 70% podle mě. Takhle tomu dávam maximálně a to mam zavřené obě oči 30%... A to mam dobrou náladu, kdybych měl špatnou, tak by tam šla odpad! nebo 1* a dal bych tomu 15%. Nechápu proč se někdo rozhodl točit dvojku !!!! :(

Sloní muž (1980)

FIlm, od kterého jsem moc nečekal, ikdyž je v TOP 200. Čekal jsem totální nudu s nudnym příběhem. Ale to byl omyl. Opravdu bizarní filmeček, který si určitě pustím ještě jednou. A ten konec jsem nevydržel a rozplakal se jak malá holka :) Současných 90% si ten film přesně zaslouží a sám dávám 9/10 a 90%

Crash (2004)

Tento film by mohl být klidně dlouhý přes 2.5 hodiny a nevadilo by mě to. Výborný... u té scény jak malá holčička bežela ke svýmu tátovi a ten pákistánec vystřelil, u toho se mi fakt nehorázně zatajil dech.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Čekal jsem nehoráznou nudu doprovázenou nekonečným kecáním o ničem. Ale ono tomu tak nebylo. Ze začátku jsem sice nevěděl co si mám myslet, ale po pár minutách mě to dostalo. 95,9%

Odsouzeni zemřít (2006)

Hlavní hrdinové se chovají jako totální idioti a kreteni, který si neumí poradit. Hned na zacatku mě napadlo to, co je na konci. Toto byli podle mě američani, kterým je tohle podobný. Demence nejvyšího kalibru

Osudový dotek (2004)

Film, který patří mezi TOP 20 na csfd! Jeden z největších filmových zážitků!

Nikdy to nevzdávej (2008)

Nejlepší film, co jsem v poslední době viděl, totálně výborný !!! Nechápu hodnocení současných 70% ... u mě 95%

Česká RAPublika (2008)

Hra na český gangsty působí opravdu směšně. A nechápu, kdo to ještě mohl zfilmovat. Nafoukaní a namyšlení hopíci chodí po ulici s bandou cikánů hulí trávu k tomu jeden cikán beatboxuje a pan rapper James Cole rapuje "FREESTYLUJE" (i když to znělo jako kdyby blil... hlavně ten text... to bylo teda něco! Jsem James Cole... stojim na ulici na chodníků... 1,2,3... čtyři pět... zmrdu.. poseru, pochčiju, vymrdam, zajebu, rozmrdám.. a znova 1,2,3,4,5,6,7 zmrde James Cole..! skvěle!!! joo! hAhAHAHAH!) Musíme boys... Prostě český niggové a maxi kingové! Nebo takový ten Orion, jak rapoval v té třídě.. To byly teda rýmy! Váu.. pravej freestyle v podání českejch nej hopíků. To kdyby slyšel Eminem tak by se šel radši zastřelit nebo by začal poslouchat metal a rock! No co to je za trotli? Hrajou si na velký rapery a přitom to umí texty jak já když jsem chtěl bejt nejlepší hopík světa. Bylo mi tak 11 - 12 let. Už jsem to jednom psal... pánové James Cole a Hugo Toxx mi přišli totálně nafoukaní a namyšlení kokoti, kteří nikdy nemuseli pracovat a vydělávají si debilními texty a debilní muzikou, která se k nám dostala přes naše černé bratry. Nechápu proč se do toho serem. Vím že tento komentář je hodný totálního vymaštěnce zaujatýmu proti hip hop a hopíkům, ale já takovej nejsem :) A proč jsem teda dal jednu hvězdičku?!? Sám nevím, asi proto že jsem se na tento film docela těšil, dřív jsem byl sám hopík a něco málo do sebe to mělo. Ale ani jednou jsem se nezasmál!