Souboj Titánů (2010)

Naprostý souhlas s DJKoma. Pokud si představíte, že žádný Souboj Titánu z roku 1981 nikdy nebyl, je Souboj titánu z roku 2010 normálně dobrým koukatelným trhákem, který oslní neurazí a rozhodně to není žádnej průser. 4 z 5 :)

Pearl Harbor (2001)

2 a půl hvězdy. Kdyby ten film končil zníčením Pearl Harboru a následoval by text o konci hlavních hrdinů, tak tomu dám 5 hvězd. Takhle ten film zkazit zmatenou a zbytečnou misí kamsi do neznáma....tss

Po hlavě... do prdele (2006)

Čekal jsem sračku, ale tohle byla fakt zábava. Dobré hlášky, akce a i herecké výkony. Už od začátku jsem do toho šel s nadsázkou, ale přesto jsem se fakt pobavil.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Doufám, že další díly už nebudou taková blbost. Jeden díl se nemusí povést, chápu.

Robin Hood (2010)

No.... Muselo to být určitě výpravné a nákladné. Jen mě mrzí, že nejkrvavější část filmu byly titulky:D A Cate Blanchet v týhle roli??? Bože! 2 a půl hvězdy

Srbský film (2010)

Hlavní hrdina to zahrál perfektně. Celkově je ten film dobrý, napínavý, trochu psycho a o ty brutální scény v něm ani nejde. SPOILER. Dokonce jim i odpustím toho kokota v oku :D

Machři (2010)

Až na ty sentimentální scény, kterých tam bylo moc, jsem se královsky bavil. Stejně jako u ostatních komedií s těmito pány.

Total Detox (2011)

Dobrý. Příběh zajímavej, konec nečekanej, ale herecký výkony nic moc, takže proto jen 4 hvězdy.

Veřejní nepřátelé (2009)

Ze začátku mě to teda dost nudilo, ale pak se to rozjelo a o akci nebylo nouze. Johny Depp se tam hodil, Bale už ani moc ne. Co se týče kamery, nevím, s čím mají všichni problém, i když ze začátku mi taky neseděla.