Tiché místo (2018)

Z tohoto filmu jsem si odnesl několik poučení: 1. zlobivé a hlučné děti přijdou do pekla skrz zubatou tlamu nějakého neurotického hnusa 2. ženská, která nemluví, je mnohem přitažlivější než ta, která hubu nezavře 3. Když už máš všeho po krk a nejradši by ses na to všechno vysral, stačí se postavit a zařvat. On už se někdo najde, kdo ti urve palici :-D

Prázdniny v Provence (2016) odpad!

Téměř kompletní sestava všech největších kreténů a krav současnosti v unikátně debilním filmu o hovně

Borsalino (1970)

Dávno pryč jsou časy, kdy k parádní zábavě stačili dva chlapi a klobouk

Bohéma (2017) (seriál) odpad!

Autorský tým sester Bártů, který své kvality předvedl v nekonečné srágoře Rodinná pouta/ Velmi křehké vztahy, herecké obsazení, které až na výjimky kopíruje obsazení výše zmiňovaného veledíla, naprosto účelové překrucování faktů a ničím nepodložená tvrzení a vytvářená klišé typu hérečka = štětka, Havel = spasitel národa. Podtrženo, sečteno, další nekoukatelná propagační pitomost, která zaujme tak maximálně absolventy lobotomie nebo rodinné příslušníky účinkujících, což bude dost často totéž. Za mě odpad.

Účastníci zájezdu (2006)

před lety jsem provozoval cestovku a do Chorvatska jsem vozil lidi. Párkrát jsem s nimi jel autobusem jako vedoucí zájezdu, takže můžu potvrdit, že realita je ještě horší

Svět podle Garpa (1982)

nuda...nuda...nuda... nuda,,ehm, co jsem to říkal? Jo, už vím, nuda...nuda...nuda

Učitelka (2016)

každý, kdo v té době žil, si pamatuje. Já měl v první třídě učitelku, která milovala řezníkovu dcerku, ač se počůrávala a neuměla ani počítat do pěti. Pak na gymplu jsem měl učitelku na ruštinu, která mi dala pětku hned mezi dveřma, jen protože si usmyslela, že stejně nemám hotový úkol. S tím se nedá bojovat, z toho se dá jen vyrůst nebo utéct pryč. Udělal jsem to

Muž jménem Ove (2015)

Knížka je zcela jiná liga, ale pro negramotné děti je i tohle šidítko parádní. Ove jezdí SAABem, což pochopí jen někdo, kdo také jezdí SAABem :-D Že je to nesmysl? He he he :-D :-D :-D

Rodinný film (2015)

Slátanina na úrovni ročníkové práce, ze které úplně nejvíc vyčnívá výkon psa

Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)

velice vítám nový trend českého filmu/TV, kterým je točení takovýchto sitcomových sérií, kde nejdražší položkou rozpočtu je oběd pro rejžu. Hvězdy se obvykle v rámci oživení svého statusu star spokojí se symbolickým honorářem, scénáře jsou rychlé a nekomplikované, prostě moderní a svižná zábava. Jen je škoda, že to většinou rychle končí a téměř výhradně je to jen na internetu