Jak bude (2010) (pořad)

Fousatej, plešatej děda balancuje na hraně, že se Vám tohle v česku originální počasí bude buď líbit nebo ho budete absolutně zatracovat. Mě se líbí :)

Kabát: Corrida 2007 (2008) (koncert)

DVD jsem neviděl, ovšem byl jsem na koncertě osobně. Byl to opět supr zážitek a skvělé songy !

Ong-Bak 2 (2005)

Po výborném prvním dílu, jsem očekával že dvojka se ponese ve stejném duchu. Bohužel jsem byl krutě vyveden z omylu. Ong-Bak 2 je to naprosto trapný a to od začátku až do šíleného konce, kdy jsem měl 100 chutí film vypnout a navždy zapomenout. Opravdu nemám za potřebí sledovat Tonyho Jaa jak kam přijde tam otravuje s hláškou: "Kde je můj slon?", aby posleze vymlátil celej barák. Bitky mě připadli jako okopírované z akčních pc her začátku 90 let, kdy se pomalu level po levelu probojováváte ke stále silnějším protivníkům a na konec až k BIG BOSSovi kterého když neumlátíte tak hra končí a game over.

Bez soucitu (2010)

Napadá mě srovnání s filmem Sejmi je všechny a 96 hodin. Děj filmu, řekl bych je o stupeň níže než tyto 2 filmy ovšem kdo exceluje je John Travolta. Jeho výkon mě nadchl a jeho hlášky mě bavily od začátku do konce. Jen díky jemu dávám tři hvězdičky.

Ptáci (1963)

Hitchcockovi horory mám rád ale tento je pro mě největším zklamáním. Na začátku jsem si od něj asi sliboval příliš mnoho. Očekával jsem že budu "psychologicky rozsekán" jako v Psychu nebo nevyjdu z napětí jako v Okně do dvora. To se ale nekonalo. Celý film jsem se od začátku do konce bohužel nudil a dokoukal jsem ho jen v klamné touze že mě konec dostane do kolen. To se ale nestalo. 2 hvězdičky dávám za to že jsem už viděl i horší.