Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Nu, dáme hvězdu, protože mě čeští (němečtí, rakouští...) televizní tvůrci již dávno přesvědčili, že lze vytvořit ještě o mnoho větší sračku. Ale jinak se taky přidám k těm, co považují tohle dílo za naprostou ztrátu času. Děj, který je snad z jiné planety, příběhy a "poučení", které vám spolehlivě nic nedají a herecké výkony - nu, kromě Zacha a Prachaře, kteří jsou alespoň průměrní, spíše podezírám Novu, že najmula nějaké ochotníky, tak oblíbené hlavně v jejich Televizních novinách, protože se mi ani nechce věřit, že někdo má tu drzost tohle vydávat za projev profesionálního herce. Speciálně Linda Rybová v tohle "exceluje". Jedním slovem - příšerné.

Ostrov (2005)

Ano, asi jsem alergický na Michaela Baye. Nebo možná jsem spíš alergickej na stupidní filmy... Ale opravdu nechápu, jak TAKOVÁHLE pitomost může mít v téhle databázi víc než sedmdesát procent...vlastně ani nechápu, jak může mít víc než těch dvacet procent ze soucitu, co dávám já.

Profesionálové z CI5 (1998) (seriál)

Ale no tak! Na odpad tohle opravdu není. Prostě jen staří známý Profesionálové se už do konce 20. a začátku 21. století tak nějak nehodí... A taky ten Bodie je asi jenom jeden (o Doyleovi a především Cowleym ani nemluvě). Ale aspoň to někdo zkusil celé oživit - proč by vlastně taky ne? A když to nebudete porovnávat s předlohou, tak si myslím, že se i tady u tohoto celkem dobře pobavíte..

Na stojáka (2004) (pořad)

Tak tomuhle jsem moc na chuť teda nepřišel. Většinou dost trapné.

Mariňák (2005)

Jo, věřím. Věřím, že takhle nějak se mohly vypadat pocity amerického mariňáka během operace Pouštní bouře. A když k tomu přidám skvělou formu, v jaké je to celé zaobaleno (jak jinak taky u Sama Mendese?), tak mi z toho vychází jasných pět hvězd.

Amélie z Montmartru (2001)

Hlavní hrdinka my šla celou dobu strašně na nervy. To nešlo...

Lumík (2005)

Výborný kousek, který mne na Febiu velmi příjemně překvapil. Skvěle natočený psychotriller, který musí potěšit každého z nás, kteří mají rádi trošku divné filmy. Myslím, že třeba milovníci Lynche by mohli mít tento film rádi (i když tady existuje celkem jasné a lehce odhalitelné vysvětlení toho všeho). Ocenit se také imho dá, že celý film vlastně herecky odehrajou jen čtyři herci a jeden hlodavec, a vlastně vám to ani moc nepřijde.. Jen možná střihač by mohl být ve své práci trochu aktivnější.

Mnichov (2005)

Sorry, Stevene, ale protektokrat je to "jen" za ctyri hvezdy. Natocil si velmi pekny film, ale k absulutnimu hodnoceni prece jen neco chybi. Nejak jsem ti celou tu story uplne nesezral, ke konci si to trochu moc natahoval a vubec ten konec byl nejakej divnej - hlavne ten sex prostrihanej s masakrem byl vazne celkem hloupej.. Ale jinak pratelum urcite doporucim na tenhle tvuj novej kousek do kina zajit, narozdil od jinych filmu to nejsou vyhozene penize.