Protektor (2009)

Výborně natočený film, ze začátku si musíte zvyknout na podivný střih, ale herectví hrdinů a barevné prvedení, kostýmy a drama, které všichni prožíají, vás strhne do děje. Jen si říkám, jeslti takto tématických filmů už nebylo natočeno přespříliš. Jednoznačně je tento film výjimečný dokonalou hudbou od MIDI-LIDI , kterou byste u takového filmu nečeakli a která jej vytáhla ze stereotypu a zašedlosti filmů z okupace.

Chceš mě, chci tě (2009)

Vcelku zábavná a nenásilná komedie, o které všichni věděli, jak dopadne. Bohužel nepřináší nic nového, ale hlavní hrdinové jsou dobré charaktery.

Alenka v říši divů (2010)

Burtonovy filmy jsou vizuálně vždycky vymakané a výborně uhozené, tento film se dokonce pokouší dát příběhu i realistickou rovinu alenčina světa, ale bohužel i přes veškeré efekty a nádheru mi na tomto světě něco nesedělo. Prostě Johny Depp taky nezachrání všechno :(

Dannyho parťáci 3 (2007)

Výborný filmeček napínavý od začátku do konce. Celý film čekáme, jak se jejich casino-loupež podaří, jako v předchozích dílech. Jenom detail - opakovaný vtip už není vtipem... Myslíte, že Dannyho parťáci dvacet osm budou zase "naposledy" vykrádat casino?

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ale tak je to vtipný sit-com. Hlavně udržuje diváka v napětí, kdo je vlastně jejich matka. Což může být kdekomu nepříjemné, protože stejně jako v mnoha dalších seriálech (jako je třeba ošklivka Betty) přijde rozuzlení až v posledním díle, který nevíme, kdy bude...

Zevlovat a prudit (2009)

Nevím, co si o filmu myslet. Myslela jsem, že to je stupidní praštěná komedie, ale některé prvky mě tam zarážely. Je to komedie, která se projede několika žánry komedie. Není to klasická pohádka o tom, jak blbej Honza ke štěstí přijde a splní se mu sen, od začátku je ale jasné, kdo ke komu. Charaktery postav jsou vymazlené. Podivná komedie.

Lucie a Marta (1985) (TV film)

Zajímavá inscenace o teroru, který se střídá s láskou. Bohužel i přes dramatičnost situace, byla inscenace trochu zdlouhavá a navíc nelogická stavba scén dělala trochu zmatek v tom, co se zrovna děje.

D'Artagnanova dcera (2004) (TV film)

Sem tam jsem se zasmála, chvílemi jsem byla i napnutá, ale kdyby vše natlačili do jednoho celovečeráku a nerozpatlávali to do dvou dílů, udělali by líp. Šermířské akce byly podivné až strašné a ve filmu se objevovalo mnoho nelogičností. Ani to, že je to pohádka, stupidní příběh neomlouvá :(

Kletba zlatého květu (2006)

Čínské filmy mě nikdy moc nebavily a nerozumím jim. Tento film mě zaujal ale svým provedením, úžasnými obrazy císařského pláce, valících se armád, vyšívaných rób a sice byl příběh nezajímavý, byla to skvlá pastva pro oči. Kdy se černí ninjové spouští do údolí jak pavouci, když se armády valily proti sobě, joooooo! Super komparzové akce a zvláštní střih.