Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie (2004)

"Minule jsem viděl tu nejzáběvnější věc !!! Byl to míč jen skákal okolo provázku Chtěl jsem ho uhodit rukou a zase prostě skočil nahoru. To byste si zamilovali chlapi."

Slunce v síti (1962)

Super černobílá kamera, líbil se mi mnohem více než český "Černý petr". A myslím, že to slovo(na které naráží Aidan) nebylo "bezviš" ale "senziš".

Samotář (2008)

Škoda, těch nesympaticky napsaných postav ( až na Thomase Hadena Churche), nudně výprávěného příběhu bez zvratů, okázalého naparování chytrosti postav... takže ve výsledku zůstává jen skvělá Ellen

Terminál (2004)

Asi nejhorší Spielbergův film.. trapný Hanks, hraje postavu, které se nedá věřit, že by mohla existovat jinde než ve zvrhlé scénaristické mysli. Vtipy s uklouznutím, Viktorovo "kutilství", dialogy o Napoleonovi.....hrůza !!!

Wanted (2008)

"If no one told you that bullets flew straight, and I gave you a gun and told you to hit the target, what would you do? Let your instincts guide you. "

Next (2007)

"It happened. It just hasn't happened yet. "

Rituál (2006)

Není to taková komediální pecka, ale Cage a jeho sny, "šipka" do vody, bití žen a.hlavně včely! obstarají slušnou zábavu.