• Krátkometrážní

Lifeline (2017) (seriál)

Otřes. Mizerní herci, blbě napsané, blbě natočené, místy nechtěně vtipné a přitom to mohla být solidní pecka. Snaží se to tvářit chytře a nápad a myšlenku to má, ale amatérismus čiší ze všech stran. Jestli youtube chce tímto nalákat na svou placenou steamovací službu, rád si jí nezaplatím.

Dark Tourist (2018) (seriál)

Celkově relativně slabé a nic moc neříkajcí. Asi jsem od toho, při tom hodnocení, čekal víc. Určitě nejsem ’dark tourist’ a tak mě zajímalo proč a kam tihle lidé jezdí. Některé díly lepší [Asie, Japonsko, Afrika] a jiné zas o ničem [Evropa].

Age Before Beauty (2018) (seriál)

Spíše "soap" než skutečné drama. Tvůrci se asi snažili o určitou autenticitu, ale sociálně-dramatická rovina bude fungovat maximálně pro brity, kteří v těch situacích možná uvidí odraz jejich životů. Pro ostaní to bude asi zapomenutelná sonda do anglické společnosti, kde podvádění manželů/manželek je i ve skutečnosti spíše zábavným sportem, než něčím odsouzení hodným.

Marvel's Luke Cage - Série 2 (2018) (série)

Ještě horší, nudnější a trapnější než první sezóna. Není tu jediný důvod proč na to koukat. Nefunguje to ani jako guilty pleasure. Ztráta času a šedé kůry mozkové.

Mrakodrap (2018)

Smrtonosná past, Skleněné peklo, M:I 4? Zbožné přání. Nejblíže to má k Smrtelné kořisti.

Frajeři ve Vegas (2013)

Je to relativně slabé, ohrané a neoriginální, ale taky docela vtipné a hlavně, je to přesně to, co by jsme chtěli, až nám bude 70.

Madonna: Die Another Day (2002) (hudební videoklip)

Píseň sama o sobě by měla hodně solidní šance v soutěži o nejhorší “Bond song ever”. S videoklipem a jeho dvěma rovinami je to tak napůl. Šermříský souboj je správně tradiční a “bondovský”, rovina se zajetím je pak jak z vězeňského porna.

Dobrý boj - Série 2 (2018) (série)

Je to o něco slabší než první série. Postrádá to ten šmrnc, který z toho dělal něco víc, než jen právnický seriál. Některé epizody jen tak vyšumí a nestrhnou. Navíc neustálý útok na Trumpa začne časem otravovat (pochopili jsme z toho, že tvůrci ho neradi což bychom pochopili i z méně okatých narážek). Z tohoto pohledu je velmi zajímavá poslední (asi i nejlepší) epizoda 2. série. Celkově ale stále solidní zábava a doufám, že 3. serie to zase pozvedne. 3,5*

Ferdinand (2017)

Zdá se mi, že obecně kvalita amerických animáků dost uvadá. Nebo prostě jen stárnu špatným směrem, ale i tak už to není, co to bylo. Ferdinand má 2-3 solidní fóry, nudnou vatu, spoustu klišé a mega otravnou kozu. 2* hvězdy asi málo, 3* už ale moc...

Pravidla pomsty (2018) odpad!

Týpek co to natočil, by si měl poupravit jméno na Donohow. Má to kvality jak od Priora...:-)