The Punisher (2017) (seriál)

Dobré moc dobré :)

Hra o trůny (2011) (seriál)

Řekl bych asi fenomén posledních let televizních seriálů. Hra o trůny je výpravný jako velkofilm a přitom je to asi jeden z nejsledoveješích seriálů posledních let.

Vrána (1994)

je ostuda že tento film není v 100 nejlepších filmech na csfd :(

Bez soucitu (2010)

Asi mě budete kamenovat ale me se toto béčko líbilo , film si na nic nehrál byl plný akce žádné velké umění a John Travolta v roli kde bych ho nečekal exceloval .

Kajínek (2010)

Tomu filmu by slušeli herci ve vedlejších rolích kteří umí hrát hlavní postavy byli obsané dobře ale zbytek jim to dost kazil. Kamera spokojenost. Na český film lepší 3*.

Machete (2010)

Říkejte si co chcete mě se ten film líbil přesně to co jsem od něho očekával jsem dostal akce a mrtvého Stevena Segala a prsa dublerky Lindsay Lohan . Machtete 5*

Mrtvý sníh (2009)

No když to berete jako zombie komedii tak silné 3* . Jinak raději nehodnotit.

Počátek (2010)

Říkáte si dva body jenom ? Proč vzdyt ten film nebyl tak hrozný ... Rozebere me si to příběh celkem povedený , ale je tu mnoho klišé. Proto mínus další někde jim tam trošku utíká fyzika , ale to je všude takže to neberu jako minus. Film byl hrozně předvídatelný ... Ale naproti tomu všemu http://www.csfd.cz/herec/15553-joseph-gordon-levitt/ byl velmi příjemné překvapení . Celkové hodnocení dva body asi přísné možná časem zvýším na 3.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Když se vezme dobrý material a pěkně se a pečlivě se zpracuje nemuže z toho vzniknout špatný výrobek. Snímek je dost dlouhý , ale není mu to vůbec na škodu spíše naopak nevím jak moc přesně se drží historie působí však věrohodně.