Katie Fforde - Stále při tobě (2014) (epizoda)

Asi tak, jak píše Kiki. Odpad to není, myšlenka je dobrá. I obhajování některých "špatných" výchovných prostředků strýce získaly kladné body. Právnička je přesvědčivá, její manžel moc ne, herecký výkon strýce, ten jako by si hrál svou vlastní píseň k jinému filmu, chlapec, tak ten se s herectvím potkal nejspíš teprve při natáčení. Od druhého setkání právničky s kamarádkou, jsem jen čekal, kdy si rozvzpomene, že ji zradila. Většina podobných filmů, má ode mě max. 1 hvězdičku za marnění mého času. Toto je taková oddechovka.

Chata v horách (2012)

Ze začátku sympatický kousek. Parta přátel na chatce, dovádění po večerech, na párty se přidávají zombie v pěkných maskách, kladné body u mě získal velký chlapík s umaštěnými vlasy a pastičkou uvázanou na řetězu, kterou nahazoval lidem do zad. Jenomže ten konec už byl úlet. Nebudu prozrazovat, kdo chce, at se podíve. Stačí sledovat do roztržky na molu u vody. Celkově zklamání, nadhodnocené hodnocení.

Krvelačná monstra (2011) (TV film)

Tak toto nééé, na světě dochází voda, hrozí chudoba a pád civilizace a někdo má čas a motivaci vymyslet něco tak bezcenného ? :-( Efekty mi připadají jako nějaká demoverze nahraná zadarmo na CD přibalené k časopisu o PC hrách. Po té, co jedna příšerka zabila nějakého pána v bílém držícího nějaký ovladač, přišla nejlepší chvíle z filmu - reklama. Přiznávám, viděl jsem tak 5 minut, pak jsem musel přepnout na cokoliv jiného.

Aeon Flux (2005)

Tři hvězdy pro Charlize! Nula hvězd všemu ostatnímu. Film jsem nepochopil. Nevím, proč někdo točí něco takového, čím ho to naplňuje, co chce takovou zmatlaninou ukázat či říct ostatním. Asi tak - jestli se vám Charlize nelíbí, neztrácejte s tímto "ČÍMSI" čas.

Gran Torino (2008)

Respekt ! Je tady toho napsané víc, než dost. Další řeči budou už jen kecy do prázdna. Doporučuji ke shlédnutí.

Vesmír (2007) (seriál)

Naprostá pecka. Trochu po americku, ale dle mě pro neznalého diváka upoutávající zábava a pro lépe se orientující astronomy musí být toto přikrášlení snad pochopitelné. Hlupáci budou kritizovat. Nejlepší díl .... pro každého to bude jiný, podle dosavadních znalostí. Pro mě to je díl Nejpodivnější věci ve vesmíru a Pulsary a Kvasary.

Nejlepší destinace viditelné z vesmíru (2001) (TV film)

Viděl jsem od destinace č. 6. V tomto dokumentu není nic, co by nebylo v jiných konkrétnějších dokumentech k daným místům popsáno lépe. Snímek se bude nejvíce líbit nadšeným astronomům - Kennedy Space Center Florida, nebo observatoř na Hawai.

Filmová hvězda (2008)

Ále, vůbec to není tak špatné. Je to roztomilá komedie, Jessica tomu dává jednozačně šmrnc:). Originalitou tento snímek zrovna netrpí, ale dostkrát jsme se doma u filmu usmáli. Zajímavý byl nádech romantiky s kolegou vojákem, o který já tedy ve filmech nestojím, ale líbilo se mi, jak ho tam bylo málo - opravdu jen nádech :D. Klidně se mrknu znova.

Americký samuraj (1992)

Velice, velice pěkně natočené bojové scény. A když se datují do r. 1992 !!! Všichni povinně klobouk dolů a bez blbých řečí ;-) Oukej, že příběh nic moc, herectví Bradleyho taky není na Oscara, ale Mark Dacascos a Phan Xu, ti nemají chybu!

V úzkých (2009)

Co to je za hnůj ? Už to, že k tomu někdo píše komentář, je nezasloužené :D. Bull shit. Zbytečný film, mordy, nuda, nic a zase mordy. Hoši toto jako ne-é.