Krok za krokem (1991) (seriál)

Novu zapínám asi jenom kvůli tomudle. Zábavná rodinná komedie se vším šudy. Todle si nemůžu nechat ujít. Skvělá práce Patricka Duffy v roli správného otce mě vždy naladí. Suzanne Somers jako matka si svoje děti umí srovnat. I když jsou tydle filmy jako na způsob přátelé a jiných comebacků tak i přesto se mi tenhle opravdu moc líbí.

Polární expres (2004)

Americká pohádková klasika co má šmrnc na štědrý den. Animace je velmi příjemná a pohodová, ta se mi opravdu líbila a film je v celk taky vklidu 4*** bohatě stačí, pět je moc zas takový trhák to neni.

Legie (2010)

Tak přesně od těhle filmů nevíme co čekat. Mohou za něco stát a nemusí a tenhle za to zrovna nestojí. Napodobuje film Zombieland a Svit Mrtvých, ještě že to neni parodie. Co se týče hvězdiček jsou jen 2 a to za slušné prostředí a amosféra nočního napětí. Ale jinak všechno pokulhávalo, už od samího začátku. Tydle filmy jsou na nic, upoutávka pěkná a pak je z toho h***. Jediná a to nejlepší scéna je ta bába v té restauraci.

Ong-Bak 2 (2005)

A je to tady! Velmi obdivuhodné pokračování slavného akčního filmu je tu se vším šudy. Tony Jaa opět nesklamal svými dovednostmi a opět prokázal, že je v tomhle směru nejlepší. Klasický rychlý příběh nám tam asi vadit nebude. Smysluplný film má vše co by měl mít každý správný film. Je to bojová klasika. Jen tak dál pokračujte tydle filmy lákají lidi čím dál víc. 5* jako vždy.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Jelikož sem se na to docela hodně těšil tak mě to zklamalo. Čekal jsem od toho trochu víc. Nuda bez vkusu. Tadle role megan fox moc nesedí ta at se vrátí k transformers, tam ji to seklo víc. Taková ranní svačinka.

Počátek (2010)

Po všem těch nových sci-fi filmech, si myslím že todle je nový začátek. Dlouhou dobu měl v těhle ohledech přednost Matrix, ale todle je úplně nová náplň. Po všech těch nudných filmech sem čekal něco úplně nového a svěžího. Je vidět, že nám Režisér Christopher Nolan chce stále co ukazovat a daří se mu to na jedničku. V americe to mělo velkou premieru a myslím že máme nové nominování jako nejlepší film na oscara. Už od začátku filmu se nebueme nudit. Tenhle film má v sobě kouzlo po celou dobu. Leonardo DiCaprio sehrál svou roli na více než dobře. A další herci jako např. Tom Hardy a Tom Berenger na tom mají taky velký obdiv. Myslím si, že scénář byl npsaný dobře, ten neměl chybu. No dalo by se tu o tom psát strašně dlouho dobu, ale myslím si, že má na to, aby se vyrovnal filmu Avatar.Takže moc pěkný a film a 5* si to určitě zasloužilo.

Jak se staví sen (2007) (pořad) odpad!

U vás je to jak se staví sen, ale u nás je to "Jak se staví odpad!,, Hrůza hrůzoucí to už je lepší na nově i to Tele Tele

Mr. Bean (1990) (seriál)

Parádní komedie, kde i když hraje jen jeden herec náramě se člověk pobaví... Jeho styl a humor jsou známé po celém světě. A mělo by ho sledovat čím dál víc lidí.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Tyto seriály stejně jako VKV nesleduji je to ztráta času, to už je lepší si pustit nějakou hudbu... Nevím proč tyto seriály, jsou stále více a více točeny. Vždyť tohle nemá žádný děj. Je to mediální sračka.