Noční hra (2018)

Cele kino se vyborne bavilo a to je u komedie vzdy to nejdulezitejsi. Vyborne vtipky a svizny dej nikoho nemuze nebavit.

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Jezis, na co si to tady ti mravokarci zase hrajou:)... je mi jedno jestli je vrah a co rika. Hodnotim dokument a ne Kajinka a je to sestrihany zabavne a k dobru tam hodi historky z veznice, ktere normalni clovek nezazuje. VERBALA na VAS!

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

VELKÉ zklamání. Prvni hodina byla za trest a zbytek filmu taky nic moc a jenom cekate na konec. Neco mi ovsem rika, ze dalsi dily, uz bez vsudepritomnych otravnych zvirat, by mohli byt lepsi. Opravdu, jestli si Yates myslel, ze lidi pobavi hodinu sledovat nesympatickeho roztrziteho typka, ktery porad chyta naky otravny zvirata, tak se spletl.

Mr. Bean - Veselé Vánoce, pane Beane (1992) (epizoda)

Lidi co to komentujou tenhle dil zrejme ani nevideli, protoze tohle je naopak jeden z tech spatnych Beanu. Naprosto bez napadu.

Cíl: Bin Ládin (2011) (TV film)

Trosku Obamovska propaganda a celkove to na me pusobilo jako naborovy film od Navy SEALs, ale natoceno velmi pusobive a clovek hlta kazdou minutu. Pohled do prezidentske kuchyne je zajimavy a clovek si uvedomi, ze US prezident musi mit "koule" a byt tak trochu i strelec. Neni to jednoduchy byt velitel zeme, ktera se prohlasuje za garanta svobody a demokracie, potlacovat vznikajici hrozby, hajit zajmy svetove, ale hlavne sve... Ne vzdy to lze udelat "koser" zpusobem.

Šmejdi (2013)

Kdyz se odprostim od toho, ze film je velmi zasluzny a tahle osveta muze zmenit mnohe, tak samotny dokument tak kvalitni nebyl. Tesil sem se, ze tam budou jeste vice vykresleny praktiky prodavacu/smejdu, jejich manipulace a psychicky natlak, ktery se vetsinou deje, kdyz je clovek s prodavajicim/smejdem osamocen. Bohuzel to tam bylo zobrazeno v malem mnozstvim. Videno 8/3, festival Jeden Svet, v Lucerne, ktera byla temer vyprodana.

Skyfall (2012)

Sem nadsenej. Super Akcni komedie, nejlepsi bond. Javier zahral velmi presvedcive blaznivyho psychopata:)

Trhala fialky dynamitem (1992)

Me to prislo celkem zabavne... samozrejme chce to poradne velkou davku nadhledu a primhoureni aspon jednoho oka... dal bych i 3hvezdy, ale konec filmu je velmi nepodarenej...