• Krátkometrážní

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Pro mě jedno malé zklamání letošního roku. Popiska "Dobrodružný" se k filmu bohužel hodí mnohem více než "komedie. Vzpomínky na první a třetí díl, kde jsem se smál celý film, jsou bohužel u ledu a tak se Země v pohybu stal spíše animovaným dobrodružným filmem s pár gagy. Desítky pádů na lenochodí hlavu prostě celý film neudrží. Celý příběh je dost slabý, ale na druhou stranu několik nových postaviček, pozvedlo vtip celého snímku zas trochu výš. Plus navíc dávám za naprosto špičkovou animaci a vůbec dokonalé zpracování. Čtvrtí díl už ničím nepřekvapí, ale snad ani výrazně nezklame. 4 hvězdy s odřeným mamutím uchem. 67%

Román pro muže (2010)

Hodně velký průměr, řekl bych až pod průměr. Oproti Románu pro ženy mi film přišel takový hodně "prázdný" bez pořádného příběhu. Vtipný sem tam, Donutil mě nebavil, Hybnerová byla skvělá. 40%

Extreme Cribs (2011) (pořad)

Myslím, že to je mnohem zajímavější než Teen Cribs, kde se každý puberťák chlupí tím, že "JSME tohle postavil a tohle koupili" a mám 28 televizí. Tady jsou vidět architektonické a technologické unikáty, takže pro mě jse z celé série Cribs tato nejpovedenější.

Paranormal Activity 2 (2010)

Po prvním díle už je spoustu věcí předvídatelných, takže zas až tolik nepřekvapí. Rozjezd je celkově nudnější o to drsněji to pak ale celé vygraduje. Oceňuji, že film je pojat jako takový nezávislý prequel k prvnímu dílu, se kterým se na konci krásně sváže. Těším se na trojku, jsem zvědavý jak to celé dopadne. 55%

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Celkově už od začátku musí být všem jasné co, jak a kdy se stane a jak to dopadne. Nápad taky nebyl originální, vždyť kolik už jsme to měli filmů s prohozením těl. Nicméně tohle dopadlo poměrně vtipně, zasmějete se u toho, není to trapné. Lehký film na pohodový večer s přítelkyní. 60%

Paranormal Activity (2007)

Já jsem si to teda užil, nedokážu si představit, že bych na PA koukal v jednu ráno, nahánělo mi to slušnou husinu i odpoledne. Scenář teda slabota, ale líbil se mi celkový nápad a atmosféra. Za mě 70%

Thanks, Smokey! (2011)

Ani se mu nedivím, ty "ovce" si o to přímo řikaly :D

Dokaž to! (2002) (pořad)

Zajímavý pořad s poměrně dobrým záměrem. Věc, kterou ale nechápu je, proč se tam ti lidé hlásí, když většina z nich odmítá přistoupit na podmínky, které jim jejich "trenéři" nastolí. Ale to je holt asi Amerika no...