The 3 Rs (2011)

..šak som skoro zomrel....od smiechu :D (ak bude celovečerák v podobnom štýle tak idem do kina jedine s plienkou)

Happy, Happy (2010)

Ale to prečo 5*? To nie ja, to ruka. Nj vzápätí to tam vrazila. To asi bude nejaký nový druh nórskeho vírusu u mňa sa nenápadne prejavujúci spokojným chrochtaním počas projekcie nórskej filmárčiny? Happy Happy hopá hop.

Předmět doličný A (2007)

Jedna zo zaujímavých filmových študií psychológie rodiny, vzťahov v nej a psychických vybočení zo spoločenských noriem, vedúcich k morálnym a amorálnym definitívam. Nedrsne vyzerajúci drsný thriller na neamerický spôsob, natočený tým najrealistickejším spôsobom. Domácou kamerou. Ale neokato a efektne.

Orel kontra žralok (2007) odpad!

Odpad som už som dosť dlho nedával, ale tento bluvajs si ho vypýtal. Na svete je veľa nepochopených umelcov (a ešte viacej nepochopených diel), ale podstrkovať týchto, čo fňukajú nad vlastnou existenciou, kúpu sa v bazénoch so šampanským a na obed chodia len s prestížnymi producentami, môže snáď len vytríbený duševný invalid. Fujtajbl. Waitrti nabluval pekné obrázky o divných individuách žijúcich vo svojom mikrosvete, apelujúce na desne utrápené moralitky. Propaganda najpovrchnejšieho konzumu vo svete, kde každý deň veľká časť populácie bojuje o prácu za jedlo a trochu dôstojného bytia. Čistý hnus - filmársky, umelecky, aj ľudsky!

Rocker (2001)

Rocker má všetky atribúty kvality, ktoré sa proste musia namiešať do dobrého rockerského naturálneho filmu. Rebelantský feeling, krásne ženské, žhavé gitarové riffy. Hrá v ňom rockera hip-hopový boh, čo je podivná blbosť, no ale hrá ho fakticky skvele. Marky Mark je ako Rocker strašne blbý a fantastické na tom je, že to snáď ani nehrá. Jak to len robí. Wahlberg je proste génius.

Na druhé straně (2010)

Stačí vidieť asi len raz. Je jasné, že takýto film si nikto príliš neobľúbi. Povinnosť pre všetkých alkoholikov! Fiur musí byť borec. Ten to dal s prehľadom.

Browningův překlad (1994)

Skvostný film. Albert Finney je tu perfektný a scenár maximálne prirodzený bez zbytočného pátosu, kudrliniek a prikrášľovania. Má pedagogika čo povedať? Ak áno, prečo to nehovorí? Toto je Najvyšší princíp. Film je krásnou nostalgickou bodkou k odchodu jedného zvláštneho, výnimočného a nekompromisného Profáka.

Super náhradník (2006)

Chápem, že keď sa povie Amanda Bynes väčšine sa prekrútia bulvičky a naskočí vyrážka po celom tele. A keby ešte niekto povedal Amanda Bynes vo svojej najlepšej hereckej forme tak príde už len kŕč a smrť udusením. Či už od smiechu alebo zúfalstva. Tak ideme na to: Amanda Bynes predvádza svoj životný herecký výkon a myslím to vážne. :D Dosť vtipná teencom.

Panna nebo orel (2010)

Paradox. Inteligentná teencomedy. A s rozvinutou psychologiou postáv. Ať mne picne, naozaj fajn. A aby som nezabudol smajlika :-)