Všemocný (2011)

Začalo to velice zajímavě a poutavě, velice dobrej námět, ve kterým bylo potenciálu na rozdávání....tušíte správně, je tady "ale". Nemůžu si pomoc, od půlky mi to přišlo neskutečně natažený, nastavený a prostě už tak divně přitažený za vlasy. Scéna s rusákem byla absolutně navíc, de Niro v roli borce mi nešel moc pod fousy a to finále bylo už moc scifi. Abych to tak shrnul závěrem. Špatnej film to není, to rozhodně ne, za shlédnutí určitě stojí, ale za tejden po něm ani nevzdechnete....

Muž a jeho pes (2008)

Z filmu sálá velikej smutek a jed! Nejsem si jistej, že jsem chtěl vidět, jak můj filmovej hrdina zestárnul!

Následník (1973)

Věčně usměvavej, vtipnej, charismatickej Belmondo v roli tvrdého, úspěšného, vážného, cílevědomého, neústupného chlapíka. Pro mě nová zkušenost. Role, ve který jsem Bebela ještě neviděl, ale která mu seděla minimálně stejně dobře, jako komediální role neodolatelných lamačů! Následník je snímek plnej velkýho moudra a zároveň důkazem, že J.-P.B. je sakra dobrej herec! Scéna, kdy Bart Cordell opakovaně vrací facku je famozní!

Jsem číslo čtyři (2011)

Taková typická "Carusovka", která mi potvrzuje řežisérovu sestupnou tendenci. I am number four je celkem plochý a dosti neučesaný béčko, který mohlo se svým potenciálem naložit krapet lépe, přesto už asi tejden koketuju s myšlenkou 4 hvězd z důvodů mě samotnému neznámých.

Vetřelec (1979)

Ano, jsou mi známa fakta, že je to z roku 1979 a že fantom Ridley Scott vytvořil na svou dobu za 11 mil. dolarů asi skvělej snímek (soudím dle toho, jak tady z toho všichni uchcávaj). Ale mě to prostě nějak nešlo pod vousy, napětí mi nepřišlo vůbec tak mohutně napínavé, všudypřítomné temno ve mě pocit strachu a úzkosti nevyvolalo ani náhodou, vetřelec vypadal jako blbec, kosmonauti měli hokejové rukavice a Sigourney byla taková nijaká.

Orel Deváté legie (2011)

O správnosti výběru hereckého ansáblu se vůbec nebavme, Tatum a spol splnili svou úlohu na jedničku! K tomu se přidal velmi dobrý příběh, atmosféra, krásné vykreslení přírody a prásk...vyklubal se nám tu kousek, který hravě strčí do kapsy nejen mdlého Centuriona...!

Zkus mě rozesmát (2011)

Od začátku je naprosto jasný, o čem těch 116 minut bude a jaké bude finále! Ale ta cesta a styl, jakým nás D.Dugan do finále dostane mě vážně bavil. Dlouho jsem se takhle nezasmál, Adam Sandler je zkrátka sázka na jistotu a když ho ještě podpoří velmi příjemná Jennifer Aniston, není se o čem bavit....

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

"Any of you boys want to shoot, now's the time. There isn't one of us that doesn't want to be someplace else. But this is what we do, who we are. Live for nothing, or die for something. Your call. " A v tomhle duchu tvrdej slov ceděnej skrz na půl zavřenou hubu Ramba se nese celej film!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Jsem asi jeden z mála, který je rád, že Bay dostal volnou ruku a trochu to přepískl, jak je mu s oblibou vyčítáno! V kině jsem se neskutečně bavil a dostal jsem přesně to, co jsem potřeboval - 2,5 hodiny humoru, akce, dobré hudby, skvělého Shiy, sexy Megan, famózního Optimuse, což jako celek působilo velmi soudržně a "nenásilně".

Hlad (2008)

Michael Fassbender je čistej frajer! Vykreslení hladu je v Hladu až nechutně realistické a surové!