• Thriller

Sentinel (1977)

nudny sedmdesatkovy horror ktery Rosemary rozhodne neni konkurentem:(

Pledge (2018)

bavilo me to od zacatku do konce a to je nejvetsi deviza filmu:)na to ze to byl pro me bezejmenny film, tak prijemne prekvapil:)

Zhýčkaný spratci (2021)

Ale jo..takový příjemný film na jedno shlédnutí.. žádná extra komedie to nebyla..jelo se přesně podle šablony ale hezky natočené, pěkně to odsypalo:)

Temná melodie (2018)

První dvě třetiny super pak ale těch zvratů bylo už tolik že to pohrbilo veškerou atmosferu:(

Byeonhoin (2013)

nemohu uprit filmu silne momenty, ale celkvoe me snimek nesedl:(prvni polovina me celkem nudila, po tridnim srazu uz se to rozjelo, ale na me soudni proces byl moc zkratkovity a tlaceny moc na pilu:)tentokrat za me ne:)

Seveřan (2022)

Po hodině jsem to vypnul..těch ritualu a mystiky na mě bylo přespříliš.. bohužel ani reálná část filmu mě nebavila..po skvělých trailerech velké zklamani:)

Raid (2018)

Ty jo..hlavní hrdina byl tak čestný že mě kazil dojem jinak povedeného filmu:)

Before I Fall (2017)

Jednoduchá jednohubka na mě oblíbené téma...celkem to odsypalo takže na jeden večer celkem fajn zabava:)

H0us3 (2018)

Inteligentní konverzacka na tema co kdyby..:)že začátku mě trochu trvalo než jsem si zvykl na herce, ale pak se to rozjelo a ten konec..vynikajici:)

Pomsta (2017)

Začátek hodně slibný, ale od cca 20minuty kdy mě to mělo začít bavit tak to pro mě skončilo.. spousta nelogicky věci.. kdyby jen jedna ale tam bylo vše.. od nesmrtelnosti hrdinky až po nahodile potkavani postav na prostorách pouště.. :(