Rychlá rota (1989) (seriál)

Nezapomenutelnej seriál, připomíná mi krásny zážitky z dětství a navíc, tu parádní písničku z tohodle seriálu si zpívám doteď. Never forget!

Faunův labyrint (2006)

Vedle sebe postavené 2 tak odlišné příběhy ale tak geniálně, že to přitom nejen, že nevadí, ba naopak je to vyjímečné, skvělé. Místy šel dokonce až mráz po zádech, del Toro je jednoduše ďábel.

Co ta holka chce (2003)

Ta jedna hvězdička je aspoň za Colina Firtha, jinak by tohle "dílo" šlo rovnou do odpadu. Velmi otřepané a nudné téma.

Počátek (2010)

Nehodnotí se mi to nijak snadno, je to opravdu skvělej snímek, herecky výkony nejsou potřeba komentovat. Od Nolena vždy čekám jen to nejlepší a vůbec mě nezklamal, nicméně jsem se místy ztrácel, bylo to až zbytečně složité. Po prvním shlédnutí teda 4*, uvidíme, co bude po druhém.

Sintel: Příběh draka (2010)

Co dodat? Dobrá animace, skvělej příběh s myšlenkou a smutnej konec. Pekelná kombinace.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Já jsem zatím poměrně spokojen, Jan Kraus a Jaro Slávik jsou skvělí a dodávají téhle soutěži kvalitu, škoda jenom té Bílé. No a soutěžící zatím jak kteří, ale je fakt, že už teď po dvou epizodách se mi někteří vryli hodně do paměti. Uvidíme, jak to půjde dál.

Potomci (2008)

Animace perfektní, nicméně děj mě u tohodle snímku moc nenadchnul.

RRRrrrr !!! (2004)

Větší zhovadilost těžko pohledat. Jednu hvězdičku dávám aspoň za "zvířo-muty". Jinak jsem se dost nudil.