Království ohně (2002)

Hozná nuda...ale Christian Bale mě prostě fascinuje! Takže jedna hvězda je za něj.

Motocyklové deníky (2004)

Až moc dobrej film a hlavní představitel na to, o kom to je. Bylo by záhodno aspoň naznačit, jak všechny tyhle myšlenky o rovnosti a následný revoluce dopadly. To se v hodnocení nedá jen tak přejít. Ale ta cestovatelská část je super!

Faktótum (2005)

není to nudný, není to super zábavný, ale pasáže, kdy se mluví o psaní, jsou působivý. Nechápu, jak se Bukowski mohl dožít tak vysokýho věku.

Směr jih (1994) (seriál)

Není nad vtipné dialogy, hezkého kanadského jizdního policistu a hluchého vlka:-)

Přízračný svět (2001)

krásný film o tom, že existuje stav, kdy člověka štve všechno a všichni, nic se mu nelíbí a nic ho nebaví. A může se to stát, i když zrovna není osmnáctiletý děvče. Rozhodně žádná nuda a Thora Birch je prostě skvělá!

Všechno nebo nic (2002)

Trochu mě tam rušil třeba ten blázen...Nevím, ačkoli to bylo hodně reálné...pořád mi něco vzadu v hlavě říkalo, tohle je jenom film. A to by se u podobného tématu stát nemělo.

Dobrou noc a hodně štěstí (2005)

Fantastická stylizace do 50. let! FIlm, který má co říct jak obsahově tak umělecky. Výborný výkon Davida Strathairna, věřila jsem mu každé mrknutí. A Ray Wise pro fandy Twin peaks jako třešnička. Jen tak dál Georgi!

Batman začíná (2005)

Akce, vtip, moje oblíbené téma strachu...výborné. Po druhém shlédnutí přidávám poslední * (přes hloupě obsazenou i napsanou hlavní ženskou roli). Výborně obsazený Gary Oldman. K Baleovi snad ani není třeba nic dodávat - super!

Podezření (2000)

Morgan Freeman je geniální, ale ten závěr...jako že všechno bylo třeba podstoupit, aby těm dvěma došlo, že jejich manželství je v háji? Ale Belucci je jen taková panenka:-(

Zločin a trest (1970)

působivý, ale já cítím Dostojevskýho trochu jinak. Z dnešního pohledu trochu přehrávaný a navíc proč cpát do filmu román téměř slovo od slova? No jo, Rusové...Ale dobrý.