Záskok (1997) (divadelní záznam)

Cimrmani na druhou! Postava Karel Infeld Prácheňský je naprostá bomba. Tolik hlášek na jeden výstup, to se nedá srovnat, kam se hrabe Bittner. No, hlavně si nesedejte v divadle vlevo, však vy víte proč. Dávám pět, PĚT, P Ě T.

Spalovač mrtvol (1968)

Nevěřím, že toto zvádli u nás natočit. Neuvěřitelně sugestivní film. Vivat Hrušínský. Byl to PAN herec. Vidět jej HRÁT v tomhle, to Vám přeju. Dávám jasných PĚT hvězd.

Requiem pro panenku (1991)

Velmi sugestivní film z prostředí, do kterého by se nikdo z nás nechtěl dostat. Brr ještě teď mne mrazí v zádech, když si vzpomenu na ten příběh hrůzy, z níž není úniku. Dávám 4 hvězdy.

Bobule (2008)

Docela fajn z komedie z míst jižní Moravy, která jsou mi po čertech blízká. In vino veritas. Dávám 4 hvězdy.

S čerty nejsou žerty (1984)

Skvělá pohádka! Nejlepší pohádkové peklo co se kdy na obrazovce objevilo! Výborní herci, lepší obsazení snad být nemohlo. Super hlášky, chytrý příběh, pěkné písničky. Tuto pohádku jsem si fakt užil, poprvé, podruhé, potřetí,... i po x-té co jsme to viděl. Věřím, že i vy.

Anděl Páně (2005)

Tak po dlouhé době konečně fajn pohádka. A co to vidím - no ano, hraje tam pan Ivan Trojan, česká jistota kvalitního herectví. A koukám dál - režie Jiří Strach - dnes již snad mohu říct česká jistota kvalitní režie. No a spousta dalších skvělých herců. Fajn příběh, fajn dialogy. Tato pohádka mi sedla. Děkuji všem zúčastněným a dávám 4 hvězdy.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Drsné a krvavé. Nelítostné souboje ze kterých mi tekla krev z obrazovky až na koberec v obýváku (aspoň jsem měl ten pocit). Král Leonidas alias Gerard Butler se s tím opravdu nemazlil. Prostě drsoň každým coulem. Jó Sparta, to bylo něco. Dávám 4 hvězdy.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Kdo má rád tyto postavičky, tomu se to líbí. Já je mám rád. Navíc konečně uvidíte Bártovu "nudli". Spajdrvepř je taky fajn. U mne 4 hvězdy.

Venkovský učitel (2008)

Liška jako gay je opravdu sqelej. Ano i české filmy z této doby mohou být dobré. Toto je jeden z nich. Dávám 4 hvězdy.

Noc v muzeu (2006)

Oživlé exponáty v muzeu, páni, to je ale nápad. Jako kluk bych to hltal. Ale že už jsem trochu odrostlejší, dávám poctivé tři hvězdy.