Už jsme tam? (2005)

neviem preco, ale mne sa to zdalo v pohode - aj ice cube(urcite je lepsi ako v XXX2) narozdiel od detskych predstavitelov.

Společník (1999)

podla mna velmi vtipna komedia, kt. prave kvoli svojej dlzke ma neprestavala nudit. vtipy boli velmi originalne ako aj zaver

Riziko (2000)

no to ma podrz. vin diesel ako falosny wall streetak, hmm...klobuk dole.v tomto filme som si oblubi ribisiho a affleck si u mna tiez polepsil.

Daredevil (2003)

dost nepodarena komksova adaptacia. krasna jennifer s herecky dobrym farrellom nemozu utiahnut cely film, aj ked kingpin v duncanovom podani sa mi pacil.

Polární expres (2004)

krasne vianocne dobrodruzstvo, kt. som sa vratil k detskym casom. tom hanks pekne nahovoril 5 postav a k tomu vizualna stranka doplnana strhujucou jazdou vlaku a pekny vianocny soundtrack tvoria pre mna zmes krasnej spomienky na moje detske vianoce ked som este veril, ze jezisko nosi darceky a pisal som mu listy so zoznamom darcekov.

Pán Domu (2005)

skoda blbeho scenara, ale napad s rozstlieskavackami sa mi pacil.a tie dievcata ach

Poslední lup (1987)

pekna animacia, no tie herecke vykony az na vojteka boli o nicom. niekedy tam bol aj zdvojeny obraz co ubera na mojom hodnoteni

Prokletí (2005) odpad!

ved to je este horsie ako kamenak. vsetko na tomt filme je debilne - od hercov cez scenar az po rezisera. no ale tie dievky na zaciatku tie boli dost dobre

Přepadení 13. okrsku (2005)

celkom dobra oddychovka. bohuzial lahko predvidatelny dej a scenar kazia celkom dobre spracovanie. film, ktory je nemastny-neslany

Kmotr (1972)

krásny film o mafii boli to krasne tri hodiny