To Kapitola 2 (2019)

cetl jsem, ze "it: chapter two" je vyrazne horsi nez jednicka, ale takovouhle filmovou tragedii jsem opravdu necekal. nejdesivejsi scenou byla ta, kde hned na zacatku parta volicu trumpa (chybely jim jen MAGA ksiltovky, vazne) zmlati par gayu a jednoho se pokusi zavradzit. v tom ale pennywise paradoxne vubec nefiguroval. zbytek byla jen prehlidka velmi bidnych efektu a neskutecne protahovanych scen bez hodnoty pro dej. strasidelneho na tom nebylo vubec nic, naopak ta mizerna kvalita byla misty spis az komicka. takove podivne scifi, ktere nevi, cim chce byt. prvni dil pritom nebyl vubec spatny. tohle ale pusobi, jako by za tim stali uplne jini lide... kdyz to ted tak ctu, ono to vlastne je celkem desive. jen asi ne tim zpusobem, ktery zamysleli tvurci

Eli (2019)

presneji asi spis 3.5 / 5. konec se podle me uplne nevyvedl a uplny zaver byl trochu zklamani. celkove to ale urcite neurazilo a ikdyz neslo o zadny komplexni hlavolam, myslenka byla zajimava a dobre provedena a divaku trva delsi dobu, nez to prokoukne

Ultraman (2019) (seriál)

nic si nenalhavejme, je to tak leda ultradebilni. dej, zapletka, pribeh.. se pohresuji. choreografie bojovych scen je, jako bych ji tvoril ja. neni to lichotka. anime plne ve 3d je ohavne, ale chapu, ze tohle je subjektivni. co ovsem nechapu, je, proc to v dane situaci pusobi, jako by nektere animace mely 10fps. to mi u plne 3d pocitacove veci moc smysl nedava a misty to rve oci. postavy nejsou zajimave a za "morfujeme! ultraman!" by se nemusel stydet ani sailor moon.. mno dalsi sanci uz tomu asi nedam

Venom (2018)

jak to jen rict. bylo to tak trochu debilni. ne zase tak debilni jako deadpool, to bych venomovi krivdil. melo to svetle momenty a par fajn vtipku. jen rozjezd byl zcela zbytecne dlouhy a vesmes nezajimavy a prerod venoma z pozirace svetu v obrance zeme zase nesmyslne skokovy. za me spis slabota. druhy, treti a ctvrty dil vynecham. sanci tomu zase dam az u pateho dilu

BLEACH (2018)

hrozna pakarna. a to pisi jako fanda anime. divak, ktery anime nezna, musi byt hruzou v soku. slabe, spatne, k nekoukani

Vesmír mezi námi (2017)

ukrutna kokotina. zoufale ubohy dej doplneny tragickou hubou. nejlepsi casti filmu byly titulky (i po hudebni strance). za me je to velka skoda, protoze potencial tam byl. prvni petina mozna ctvrtina byla vyvedena. pak si ale zjevne vedeni reklo, ze kazdy je nahraditelny a ze ten zbytek doplacaji sami a bude to levnejsi. nebo to tak alespon na me pusobi. jsem tvuj otec, ljuku!

Liga spravedlnosti (2017)

snad jeste horsi pakarna nez "avangers: velky mix - dil 1." a to uz u komixaren neco znamena. nemelo to hlavu ani patu, postavy veskrze nudne a bez spetky charakteru. zaporak ubohy a nezajimavy trouba s oidipovskym komplexem. nejvetsim a nejzajimavejsim zvratem filmu bylo asi v 1/3 zjisteni, ze ty divne sustivo - chrastive zvuky nevydava ten polorobot, ale dela je nekdo v kine pri pozirani popcornu na mizernem kinoripovem ozvuceni. v tu chvili film nabral nevidane komicke obratky, kdyz jsme si zacali uvedomovat, ze ty obcasne kychance a polohlase komentare na pozadi do filmu vubec nepatri. 2 hvezdicky za vesele ozvuceni. bez nej by to melo o hvezdicku mene

Pacific Rim: Povstání (2018)

naprosto neskutecna hovadina. mohu jen doufat, ze jednicka, kterou jsem nevidel, nebyla tak ukrutne tragicka. cele to pusobilo dojmem, jako by to filmoval stejny autorsky team, co tvori ta podprumerna Becka az Cecka na prime. ubohe cgi, vtipy trapne i na tupou akci, postavy bez mozku. des a bes, tohle na nas nejspis museli poslat nejaci emzaci z trhliny jako zpusob utoku..

La cara oculta (2011)

mohlo to byt vyrazne lepsi, kdyby se tam tak nejak po spanelsku nezacali vsichni chovat jako naprosti kokoti (prave takovym tim spanelskym az spise neuveritelnym zpusobem)

Horsehead (2014)

ze zacatku bych mozna dal i 4*. pozdeji uz jen 3* a v ubohem finale bych se musel presvedcovat i do 2*. mozna byla skoda, ze jsen noc pred tim videl perfektne zmaknute lord of tears. tohle mi oproti tomu prislo neslane a nemastne s dost rozkolisanymi hereckymi vykony a zoufalym hudebnim vyberem