Sebevražedný oddíl (2016)

neuveritelna kravina bez hlavy a paty. vetsinu casu premyslite, co a proc se tam deje a ze to vubec nedava smysl. rozhodne ale ne proto, ze by slo o tak komplikovany dej..

Městečko Twin Peaks - Epizoda 1 (2017) (epizoda) odpad!

neuveritelne zklamani. priserna kravina, ktera nema s puvodnim serialem nic (podstatneho) spolecneho. byt to vydano anonymne, pod jinym nazvem, bez navaznosti na lynche, nestekne po tom ani pes a uz vubec ne zdejsi tvrde pozerske jadro

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

spise 2.75 nez 3. neni to spatne, ale problem je, ze to neni ani dobre. nektere zabery a scenerie jsou skvele, bohuzel ten film kolem toho pusobi tak nejak spise jako do poctu

Coherence (2013)

mozna zbytecne dlouhy a mene zajimavy zacatek. na me tez otravna pseudo dokumentarni kamera (ci jak je ten spravny vyraz). myslenka jako takova ale velmi chytlava a jako celek zajimave provedeno. rozhodne mile prekvapeni

Lůno (2010)

nebylo by to tak spatne, kdyby.. myslenka sama o sobe je docela zajimava, bohuzel silne pokulhava provedeni. kamera je vylozene bidna a nepovedena. stopaz je silne prehnana a nektere sceny doslova pusobi dojmem, ze se do filmu dostaly omylem a ze je nekdo zapomnel ustrihnout. celkove to vnimam jako slabsi trojku - 2.5/5

Deadpool (2016)

*spoiler* dle logiky filmu by se ted ve mne mely aktivovat mutantni geny, protoze tohle bylo vazne utrpeni

Kameňák (2003) odpad!

jsem si temer jisty, ze mi pri sledovani kleslo iq alespon o pet bodu. chci odskodneni :(

Mládí (2015)

film je tak spatny, ze si zaslouzi preci jen trochu obsaznejsi komentar, nez jsem k nemu puvodne vlozil. predem bych mel asi upozornit, ze me zarazi to nadsene kviceni v komentarich a vesmes jej vnimam jen jako nejakou pseudointelektualni radoby umeleckou pozu. ve skutecnosti je film nefalsovanym brakem. ale od zacatku. obsah filmu, jak je prezentovan o kus strany vyse, je naprosto zavadejici. 1) fred s mickem meli velmi chudy zivot, pokud tech par zminek o jejich pubertalni lasce ma odpovidat "vzpomínají na své pestré životy hudebního skladatele a filmového režiséra" 2) suchy humor byl tak suchy, az vyschnul uplne, v celem filmu jsem se zasmal asi dvakrat, prevladal spise pocit trapnosti. 3) 4x zminka o problemech s moci je zjevne tak zajimava, ze vydava na "komentují své chátrající tělesné schránky". 4) miss universe na plakate je ciste do poctu jako levny eye candy (hezka pritom ve skutecnosti moc neni). s dejem nema pranic spolecneho, zadne zminene podnety k uvaham neposkytuje a celkove se ve filmu objevuje prakticky na konci. neda mi to, abych se nevyjadril tez k pozerskym vylevum v komentarich: 1) uzasna kamera? a to, prosim, kde? uprimne nechapu, jak je mozne z tak uzasnych scenerii, ktere svycarsko nabizi, uhnist tak slabe, pri nejlepsi vuli prumerne sceny. lecktery vycvak mobilem z dovolene ve svycarsku vypada o nekolik urovni lepe. 2)uzasna hudba? to snad nemyslite vazne. hudebni doprovod byl zoufaly a vygradoval onou simple pisni, na kterou divaka cely film vnadi, aby v zaveru nepochopil, co na ni melo byt tak skveleho. totez ty radoby prirodni songy vznikajici v hlave skladatele. pokud chcete videt (a slyset), jak ma neco takoveho opravdu vypadat (a znit), dejte si zvuk hluku. 3) uzasne myslenky? tohle je snad nejvtipnejsi. naprosta vetsina radoby uvah byla trapnych az beda. vsechna ta zivotni moudra byla ve vetsine pripadu tak udesne kycovata, az se i sam divak musel zastydet. tresnickou na pomyslnem dorte byla duchaplna scena s prirovnanim mladi/stari k pohledu do dalekohledu ze strany okularu/objektivu. to bylo neco tak neskutecne trapneho a pitomeho, az se cloveku ruce zvedaly pro facepalm :(

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. serie 85%, 2. serie 80%, 3. serie 40%. serial byl pro me velmi milym prekvapenim druhou i prvni serii. bohuzel treti serie je zcela mimo misu (respektive ladeni serialu v mych ocich) a za me naprostym zklamanim

Městečko Pines (2015) (seriál)

ze zacatku zajimave, mysteriozni, chytlave. clovek je zvedav, jak se to vyvine. bohuzel ve ctvrtem dile prijde kompletni odhaleni a nasledne uz serial nema cim prekvapit a nedovede prijit s nicim novym v deji. zaver je pak bohuzel vylozene zoufaly