Přichází Satan! (1976)

Horory příliš nevyhledávám, ale vedle Carpenterovy Věci shledávám The Omen za nejlepší horor všech dob. R. Donner strčil Romera do kapsy a stvořil dílo, které bez jakékoliv nadsázky nahání tu nejděsivější hrůzu v historii kinematografie. Zajímavosti stojí za přečtení.

Bullittův případ (1968)

Velice zajímavá kriminálka s nejlepší honičkou po San Francisku jakou kdy kdo natočil!

Klub rváčů (1999)

až na ten záludný konec.. to byl skvělý film. Fincher je talent

Jurský park (1993)

Některé filmy zkrátka nepotřebují slova. Tento je jeden z nich. Velkolepé dobrodružství jak má být!

Lovec jelenů (1978)

Velmi dobře propracované válečné drama, záběry z Vietnamu jsou velice působivé, ale díky nudné a zbytečně dlouhé svatební oslavě, nemůžu dát plné hodnocení.

Python (2000) (TV film) odpad!

Právě jsem urazil všechny filmy, kterým jsem dal odpad!, tohle se snad může líbit jedině masochistům.

Robinson Crusoe (1997)

Kniha je bezpochyby nejlepší, kterou jsem mimochodem četl asi 5x, ale i filmové zpracování s trochu pozměněnými událostmi není nejhorší, Brosnanovi role Robinsona sedla skvěle

Nukleární armagedon (1999) odpad!

Nukleární chujárna, jejíž zážitek se rovná hodině a půl čumění na bílou zeď.

8MM 2 (2005)

Nevěřícně kroutím hlavou, že po vynikajícím prvním dílu přišel tenhle pornografický blaf, který nemůže krom erotických záběrů nabídnout vůbec nic.