Jak nás vidí svět (2017) (pořad)

Tak tenhle pořad mě taky baví, ač je docela zajímavé, jak někdy v nás vyvolá pozitivní nádech pozitivní ohodnocení naší kuchyně apod. Samozřejmě nikomu nechutná všechno, ač každý má svoje chuťové buňky, takže mě negativní ohodnocení nijak nepohoršuje. Jen u těch Australanů jejich hodnocení vypadá tak trochu, teda pokud to nemají ve scénáři, až moc zaujatě dle mého úhlu pohledu, na což reaguje s nepochopením dosti českých občanů. A některé to dokonce částečně pohoršuje, ale jinak jak se říká: Každému chutná něco jiného.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Tak tyhle pořady šly mimo mě.

Fenomén (2008) (pořad)

Jde to.

Geniální, ale... (2017) (pořad)

Zpočátku mi to přišlo zajímavé, ale s postupem času aktualita, co se tohoto krátkomentážního dokumentu týče, upadá.

Kdo to mluví? (2020) (pořad)

Tak já mám filmy rád, tak tyto krátkomentážní dokumenty jsou pro mě též zajímavé.

Kate (2021)

Po pravdě řečeno jsem od tohoto snímku vůbec neočekával, že mě bude tak bavit. A stalo se. Na to, že je to snímek s průměrným hodnocením, tak pro mě je to lehký nadprůměr.

Jack staví dům (2018) odpad!

Tak na tento snímek jsem vydržel koukat maximálně dvacet minut. Nemá to hlavu, ani patu a je to totálně ujeté. Režisér Jacka, co staví dům a Nymfomanky, a Antikrista má evidentně duševně chorý mozek, jenž by se měl podrobit důkladnému vyšetření u vysoce kvalifikovaného psychiatra, protože zatím vše, co se ke mně od něj dostalo, se nedalo dokoukat. A to jsem měl čest se třemi filmy od tohoto geniálního a chorého tvůrce. A ta scéna s ušmiknutím kachní nohy to totálně dorazila.

Red Notice (2021)

Nevím proč, ale tento snímek ve mně evokoval rodinné dobrodružné filmy ve stylu Lovců pokladů apod., což spojení žánrů dobrodružný a rodinný mě nebavilo ani jako školáka. Přesto snímek Red notice byl v něčem částečně odlišný od dobrodružných rodinných filmů, i když čas od času ten nádech tam byl. Na to, že má film i komediální prvky, tak jsem se usmál celkem asi 4x, ale nesmál jsem se až bych se za břicho popadal. No koneckonců - nekoukatelné to nebylo, což film mě neurazil, ale ani nenadchl. A to mi tento snímek známý doporučil jako ten lepší než Rozhněvaný muž, který mě zabavil o hodně víc. Red notice ode mě získává tři hvězdičky.

Rozhněvaný muž (2021)

Na film jsem byl zvědavý a nebyl jsem vůbec zklamán, ač mě bavil od začátku do konce.