47 metrů: Mimo klec (2019)

Přestože tento snímek má na ČSFD tak nízkou recenzi, tak já byl vskutku spokojen, což tento snímek řadím mezi ty lepší natural horory se žraloky, ale samozřejmě, že na první Čelisti zatím žádný žraločí horor nedosáhl, o tom ani potom. Ale i tak jsem se docela dobře bavil.

Skřítek (1986) odpad!

Ta zvědavost je někdy silnější, i když mysl si je jistá, že půjde o nekoukatelný brak :-D

Černý motýl (2017) odpad!

No ...jsem si jist, že se z toho dalo vyprodukovat daleko víc, což tento snímek je až marginálně nudný.

Sekuriťák (2017)

Na to, jak nízkou má snímek recenzi, tak jsem byl docela spokojen, a naopak jsem se bavil od začátku do konce.

Co Čech, to politik! (2021) (pořad)

Myslím si, že je pragmatické vyslechnout obě strany u jednoho tématu, aby člověk poznal více pohledů na věc apod, což i dle toho si sám svůj postoj může vytvořit sám, i když se může adaptovat dle situace v nejbližším okolí a dle situace po celém státě apod. A ať má člověk jakýkoliv svůj postoj, díky těm důvěryhodnějším informacím, kterých není příliš, se může zařídit dle vlastního uvážení.

Prostor X (2018) (pořad)

Abych pravdu řekl, taky čas od času k této talk-show zabloudím. Samozřejmě mě nezajímá každý rozhovor, ale i tak můžu konstatovat, že je málo epizod, jenž jsou pro mě nezajímavé.