Nevědomí (2013)

Dnes poprvé jsem nadávala na úhlopříčku své televize a i s brýlemi mi přišlo, že je to celé nějaké malé :D Naprosto dokonalý vizuál, který si zaslouží plátno, jenže pak se do toho snaží děj dát dobrou myšlenku a všechno jde do hajzlu. Nemám ráda filmu, který mi nutí přemýšlet, kde jsem nedávala pozor, co mi uniklo, proč to nechápu, proč to celé nedává smysl? Pak se člověk už nesnaží ani pointu pochopit a říká si, ta zrzka má úžasnou barvu vlasů, je přírodní, nebo skvělý kadeřník a Cruisík nám už hezky stárne a ty vrásky mu sluší, ale maskéři neodvedli dobrou práci, když jsou vidět, nebo jakože náznak, že spal 60let? :D Každopádně mě to celkově bavilo a dvě hoďky utekly jak voda :o)

Vévodkyně (2008)

Upřímně říkám, že jestli by mi chlap, který se právě vyspal s mou kamarádkou řekl, že on plní své manželské povinnosti (myšleno střecha nad hlavou, jídlo atd.) a já nikoli (zplození syna), tak mu ho bez milosti ufiknu a donutím ho, ať ho sežere!! Vévoda nevévoda!! Obdivuji Georgianu! Byla to silná žena, která pro své děti obětovala sebe. Která žena by to ale neudělala? Vévodkyně kromě tíživého příběhu je symfonie překrásné hudby a nádherných kostýmů a vyvážených hereckých výkonů. Po tomhle filmu můžu být ráda, že ti chlapi v dnešní době sice stojí taky za starou bačkoru, ale můžu si dovolit jim dát aspoň facku a vybrat si s kým chci a nechci spát!! :D

Človíček (2006)

Malej, ale šikovnej :D Ale :D

Souboj u Blood Creeku (2010)

Nejdřív jsem se bavila nad pánskými.. ehm.. egy.. ale pointa mě zabila :D Výborné :o)

Vždy online (2012)

Jediné, co mělo vypovídající hodnotu, jak jsme všemi twittery a facebooky omezeni, že sedíme v baru s kamarádkou a v ruce držíme mobil, nebo se pár objímá v metru, ale každý mezitím sjíždí, co? internet v mobilu. No mám ho tam taky! Ale začíná mi docházet, že je někde chyba!!

Sight (2012)

Já věděla, proč na čas smazat facebook a jak na to tak koukám, možná je lepší se nevracet :D Technologie nám až moc ulehčuje život a my se necháváme, takže jednou takhle dopadneme :D Dobře nám tak :D

The Last (2012)

No nejdřív jsem chtěla té holce dát facku, na co se to sakra ptá, ale pak slyšet to chlapské vyznání, hezké, když to nikdy neuslyším na vlastní kůži, tak aspoň snít :o)

Eden (2011) (studentský film)

Aha, takže díky jablku nám chlapi sahají na zadek. Jsem ráda, že to vím :D