Euro 2000 (2000) (TV film)

Na Euru měla vysoké ambice i česká reprezentace, ale ze skupiny smrti - Holandsko, Francie, Dánsko - šlo těžko postoupit. Po šampionátu nás ještě dlouho strašilo jméno ... Collina.

World Cup 1990 Film - Soccer Shootout (1998)

Oficiální film FIFA z XIV. mistrovství světa, které se uskutečnilo v Itálii v roce 1990. Turnaj byl posledním vystoupením společné československé reprezentace na závěrečném světovém turnaji. Československo postoupilo ze skupiny po výhrách nad Spojenými státy a Rakouskem a prohře s Itálií. V osmifinále zdolalo Kostariku 4:1, ve čtvrtfinálovém zápase pak podlehlo Německu 0:1. Pro spoustu našich hráčů bylo tohle MS zlomové v jejich kariéře a otevřelo jim cestu k zahraničním angažmá. Škoda, že se samotný dokument věnuje pouze finalistům Německa a Argentiny a domácí Itálii.

V službách zákona: Kleptomanka (1989) (TV film)

Příběh ženy, která je přistižena při krádeži v obchodním domě. Vyjde najevo, že se jedná o známou kleptomanku, ženu vlivného režiséra. Ta je vzápětí vydírána skupinou místních podvodníků a nucena zaplatit peníze, v opačném případě se budou dopouštět krádeží, tak aby si všichni mysleli, že kradla ona.

Dárky (1988) (pořad)

Sestřih z úspěšných pořadů z konce osmdesátých let. Škoda že pořady jako Jedeme dál, Pět přání či Dva z jednoho města ČT i přes opakované žádosti o jejich zařazení do vysílání naprosto ignoruje. Minimálně jednu reprízu by si zasloužli.

Lístky vytržené z památníku (2000) (pořad)

Pořad vysílaný v letech 2000 - 2004. Taková obdoba pořadu Kam zmizel ten starý song, tentokrát věnována jazzu a swingu. Někteří hosté se zúčastnili osobně - Štědrý, Olmerová, Zahradník, Hybš, na některé se již jen vzpomínalo - Cortés, Rokl, Vlach, Kozderková...

Film o filmu: Bouřlivé víno (2011)

Pár ukázek z filmu proloženy rozhovory s Vorlíčkem, Jandákem a Jelínkem, který je v titulku uveden jako Jiří Jelínek. To se CS film moc nevyznamenal.

Přezůvky s sebou (1996) (pořad)

Pořad brněnského studia se na televizní obrazovce objevil v roce 1995. Setkání bratrů Nedvědů se zajímavými hosty se dočkalo deseti pokračování - poslední 1999, v roce 2001 bylo vyrobeno ještě devět přezůvek s podtitulem Potkali se U Jelena, kdy se v moderování střídali Hana a Petr Ulrychovy, Jaroslav Huťka a Marián Labuda.

Rendez-vous s Gustavem Bromem (1982) (pořad)

Pořad byl vysílán v letech 1982 - 1988, tak dvakrát do roka a mimo našich tehdejších pěveckých hvězd zde vystupovalo i spoustu umělců převážně ze spřátelených socialistických zemí.

Sportovec roku 2010 (2010) (pořad)

Bezkonkurenční Sáblíková a hokejisté. Uvidíme jak dlouho nám bude trvat než zapíchnem další vlajku na hokejovém Everestu.

Trest smrti (1993)

Na VHS vydala společnost Davay Home video. Z obsahu: Ve starém skladu je nalezena zavražděná dívka Christie, která byla snoubenkou policejního detektiva Jamese Stephense. Stephens vyšetřuje sérii surových rituálních vražd. Když zjistí, že se Christie stala jednou z jejich obětí, snaží bolest utišit alkoholem, až je z případu odvolán. Přesto nepřestává pátrat. Spojí se se soukromým detektivem, kterého najaly rodiče jedné ze zavražděných dívek a společně se snaží vraha dopadnout.