Vzpomínka na Karla Kryla (1995) (koncert)

Je jasné, že Nohavica má písně Karla Kryla v malíčku, ale nemůžu se zbavit dojmu, že to prostě nebylo. Moriture te salutant nebo Veličenstvo kat nikdy nezazpívá jako on a kdo byl někdy na koncertu Karla Kryla, nebo měl i možnost s ním posedět ví o čem mluvím.

Místo činu - Zúčtování (2011) (epizoda)

Vrchní inspektor Moritz Eisner je povolán k místu činu a je zděšen: opět je obětí teenager, který byl brutálně popraven. Všechno ukazuje, že se jedná o sériového vraha a obětmi jsou mladiství násilní zločinci. Nicméně, žádný z nich nebyl odsouzen pro svůj věk za žádný z trestných činů. Eisnerovi je přidělena asistentka Bibi Fellnerová, která byla přeřazena z mravnostního. Vše směřuje, že viník by mohl pocházet z terapeutického centra, které se specializuje na resocializaci mladých násilníků.

Vrať se, vše odpuštěno (1986) (pořad)

Nudný pořad, ve kterém nám Novotný představuje umělce, kteří mají vztah k danému městu a z různých důvodů z něj odešli např. do Prahy, Brna... Při reprízách v byly odvysílány díly např. z Olomouce, Opavy, Třince, Havířova ... a na závěr si všichni zazpívají společně s diváky nějakou známou píseň. Celkově o ničem.

Se lvíčkem v srdci (2016) (TV film)

Kdyby jsme nedoplatili na experimenty se zlatým a stříbrným gólem, mohly být úspěchy ještě výraznější - v roce 2004 určitě, to byla skvělá generace, na rozdíl od těch letošních nekopů.

Vysílá studio A (1964) (pořad)

Pořad, který byl vysílán v letech 1963 - 65 a měl celkem 20 pokračování. První čtyři díly se nedochovaly a zbývající byly v roce 1995 sestříhány a odvysílány pod cyklem Vysílá studio A po třiceti letech... (podle České televize celkem 12 dílů)

Vyprávěj (2009) (seriál)

Shlédnuto komplet. Hodnocení podle sérií: 1*** 2*** 3**** osudy **** 4*** 5***

Drazí sousedé (2016) (seriál)

Odvysíláno pouze osm dílů ////// Dne 31. března 2016 bylo zastaveno natáčení kvůli nízké sledovanosti. Natáčení bylo zastaveno zhruba v půlce natáčení plánovaných 80 epizod. Dne 8. dubna 2016 bylo oznámeno, že seriál bude stažen z programu, a že o zbývajících dílech budou včas informovat. (TV Nova) 04/2016 určitě lepší než ohnivé kuře proti kterému jej nova v tv nasadila a nakonec pro nízkou sledovanost stáhla. Kdyby využila i jiný vysílací čas možná by jsme to i dokoukaly.