Musím se ti k něčemu přiznat (1974) (TV film)

Jedno z témat bakalářských povídek. Povídky Rozvod, Zatloukat, Žárlivost jsou tu uvedeny i samostatně.

Doktorka Kellerová - Návrat (2017) (epizoda) odpad!

Na Kellerovou se obrátí mladý pár, který má problémy se stalkingem. Rodiče se zase dají do kupy, dcera se vratí domů. Závěr jako z psychodramatu ....

Doktorka Kellerová - Rozvod (2017) (epizoda)

Kellerová řeší případ manželské dvojice, kdy se při nehodě jejich syna přijde na to, že otec není jeho otcem. Do toho se stupňují útoky na Kellerovou od Podlipné a její rodiče se konečně rozvedli.

Doktorka Kellerová - Opičí láska (2017) (epizoda)

Na Kellerovou se obrátí syn starší ženy, který má podezření, že matčina nová známost je sňatkový podvodník. Ten se nakonec vyklube i ze samotného Zedníčka a tak se musí pakovat.

Doktorka Kellerová - Novomanžel (2017) (epizoda)

Doktorka Kellerová v případu týrané starší ženy. Lýdie se dozví že její otec má nemanželskou dceru, takže vlastně má ještě sestru, toho využije její matka a hned si nabouchne milence (Zedníček), aby toho nebylo málo tak její nemanželská dcera Sabina to začne táhnout s jejím parťákem (Šťastný) a k tomu všemu úhlavní nepřítelkyně Kellerové (Morávková) se nastěhuje k jejímu ex manželovi. Bože můj chudák Lýdie, nakonec musí přespávat v kanceláři, ale věřím, že to zvládne, možná nakonec bude potřebovat psychiatra ona sama.

Doktorka Kellerová - Nůž (2017) (epizoda)

Kellerová je přizvána k vyšetřování vraždy staršího muže. Mezi podezřelými je jeho vlastní syn.

Doktorka Kellerová - Dopis na rozloučenou (2017) (epizoda)

V kufru auta je nalezena mrtvola mladé modelky, pacientka Kellerové. Zanechala po sobě dopis na rozloučenou a případ se uzavře jako sebevražda. Pouze do té doby než se zjistí, že dopis nepsala ona.