Doktorka Kellerová - Kamarádky (2017) (epizoda)

Díl s názvem Kamarádky - spolužačka je obětí kyberšikany, protože své kamarádce přebrala kluka.

Doktorka Kellerová - Dítě (2017) (epizoda)

Díl s názvem Dítě - manželka je šikanována svým vlastním manželem, až ji to přinutí k pokusu o sebevraždu.

Doktorka Kellerová - Únos (2017) (epizoda)

Díl s názvem Únos - bohatému podnikatelovi unesou syna cestou na hokejový trénink.

T-Mobile Fotbalista roku (2017) (pořad)

Čechíno bůh ví pokolikáté, z finálové pětice si nemyslím, že byl nejlepší. Trenérem Víťa lavička je v pořádku, proč tam pořád cpát trenéra repre, když se na jejich fotbal nedá koukat. Do síně uhrín s poborákem, šmícou, méďou a dalšími z eura 96, jen páťa berger chyběl. Hudební doprovod tentokrát velmi kvalitní, Chris de Burgh, věrný fanoušek reds zavzpomínal na působení baroše a šmíci v jejich barvách, mareš tentokrát docela na úrovni, takže u mě za 3. Jen ten sobotka v závěru mi tam moc oku nelahodil.

Špinavé hry (1989)

Ze zdrojů TV: Výzkumník a podnikatel Kepler West buduje uprostřed Sahary zcela bezpečný sklad pro jaderné palivo. Pozve delegaci renomovaných vědců k prohlídce a doufá, že tak získá zakázky v miliardové výši. Je překvapen, když mezi pozvanými poznává doktorku Nicolu Kendrovou, svou bývalou milenku. Před mnoha lety West pracoval jako asistent u jejího otce, známého jaderného fyzika, který byl tehdy chladnokrevně zavražděn neznámým pachatelem. Teprve později francouzská tajná služba zjistila, že za zločinem vězel celosvětově hledaný terorista von Kleff. Nicola se o této skutečnosti dozvěděla po dlouhých šesti letech. Nyní tuší, že hlavním účelem cesty do Afriky je dopadení onoho zločince, který se chystá k dalšímu vražednému útoku…

Dobrodružství kriminalistiky - Střela (1989) (epizoda)

Nesympatický Čepek a spousta podezřelých, kteří všichni měli zájem na jeho smrti. A ten závěr ze soudní síně, takhle by měla vypadat správná kriminálka.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, který mě provází polovinou mého života a s naší rodinou je spojen snad pupeční šňůrou. Seriál, na kterém vyrůstají mé děti, který jej znají skoro nazpaměť, vždyť kdo by přece nechtěl být součástí téhle rodinky. Shlédnuto komplet, některé série i několikrát, vše archívováno a pečlivě uschováno pro příští generaci.

89 gólů v Chile (1963)

Dokument na který se s chutí podívám i po padesáti letech od premiéry. Fotbal se od té doby neskutečně změnil, ale je neuvěřitelné jaká generace se tam sešla a jakou vyrovnanou partii jsme dokázali sehrát se světovými velmocemi té doby Brazílie, Španělsko či Jugoslávie. Bylo zajímavé sledovat i počínání fotografů, kteří po každém gólu naběhli do hřiště ve snaze pořídit ten nejlepší záběr, nebo se při zahrávání penalty čekalo, až se přemístí ke správné brance, takže běželi přes celé hřiště. A hlavně Garrincha, to byl pan fotbalista, lepší než Pelé - škoda jeho osudu. Film byl upraven z německého originálu a doplněn záběry z filmu Momentky z Chile.

Český slavík Mattoni 2016 (2016) (pořad)

Při pohledu na výsledky ankety musí být všem jasné, že se nachází ve stavu v jakém je několik jejich interpretů. Co si jinak myslet o tom, že více než tisíc hlasů získali Kryl s Mukem, dále můžeme najít jména jako Matuška, Hapka, Bobek, Černoch, Zich, v ženské kategorii první desítku atakovala Bartošová s necelou třítisícovkou hlasů. Takže pokud se nezmění pravidla, budeme slýchat od mladé Šarlotky "Tohle jsem vážně nečekala" ještě v době její plnoletosti. Vůbec bych se nedivil, kdyby tohle byl poslední ročník a anketa šla k ledu, podobně jako TýTý, protože někteří účinkující byli zralí fakt na ranu. Do odpadu tentokrát nepůjdu, jedna hvězda za pěkný comeback Mariky a za moderátorskou snahu šumperského pražáka Sokola, který se snažil nebýt tak trapný jako v předchozích letech Bouček.

Atlet roku 2016 (2016) (pořad)

Poosmé Bára, ale to letos nebylo žádné překvapení, jediná dokázala přivézt placku z Ria. Zuzce se letos moc nedařilo, oštěpaři měli vrchol taky jinde a tak nám druhý skončil sympaťák Kudla a třetí Pavel Maslák, který je na Evropě dobrý, ale svět ten je úplně někde jinde. Pojedenácté se moderování chopila dvojice Háma-Absolonová a ač se snažila jak chtěla vyloudit z některých atletů nějaké slovo (Železný, Veselý ..), to prostě nešlo. Ale jinak je tahle dvojka v pohodě a je vidět, že i samotní atleti je už berou. Závěrečná píseň Pár přátel stačí mít, s upraveným textem s narážkami na Báru, Zuzku a Kudlu mi připadala tak nějak narychlo spíchnutá, protože i v ofic. programu figuroval Gott, ale ten nakonec nebyl, takže museli nejspíš narychlo povolat náhradníka Davida.