Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu (2005) (TV film)

Socialismus jako utopie, která ač se zdá líbivá v některých našich představách, nemůže vzhledem k rozmanitosti lidské populace být nikdy úspěšná.

Nad hlavou hvězdy, srp a kladivo (2009) (TV film)

Dokument své kouzlo měl, chvílemi jsem si i představoval dětství a měnící se periférii Prahy v období 50. let, ovšem postupně mě začalo nudit poetické přemítání nad atmosférou doby. Závěr a urbanistické proměny Strašnic celkové hodnocení nakonec zlepšily a dávám dvě hvězdy. Věřím, že pokud bych byl vrstevníkem pamětníků, nebo obyvatelem Strašnic hodnocení by bylo daleko vyšší.

Výhybkář (2000) (TV film)

Krásné ale smutné. Časem zapomenutá stanice Vyšehrad, kde již 40 let vlaky pro cestující nestaví.

Nádraží nedáme (2010) (TV film)

Jsem rád, že nádraží bylo zachráněno, ovšem v ústí se na truc staví vedle nové nádraží místo toho aby se využilo to krásné původní, přijde mi to jako naschvál ze strany státu/ČD za to že prohrál. viz http://www.stop-demolici.cz/

Hibernatus (1969)

Originální téma hibernace v kombinaci s mistrem Louis de Funésem jsem měl to štěstí vidět poprvé až nyní. Dokázal bych se hodiny dívat na Funésovi grimasy a pohyby, držící se za břicho, smíchy v křečích. Když k tomu přidám Claudii Gensacovou a jeho syna Oliviera, tak je kvalitní zábava zaručena. Humor Louise je prostě nadčasový a i po 40ti letech daleko předčí současné komiky a komedie.

Boj o patent (2008)

Opravdu povedený film, který měl sice chvílemi nudnější pasáže, ale druhá polovina měla kvalitní spád. Hlavně cením to že konec byl rychlý a vyvaroval se vynuceným emocionálním výlevům ala comeback manželky. Boj malého člověka proti gigantické společnosti a ještě k tomu podle skutečné události, to bylo něco pro mě.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Postavit si židli naproti zdi a koukat do ní 35 minut je zábavnější než "tohle".