• Thriller

Parfém: Příběh vraha (2006)

Film mi přišel hodně dobrý, hlavně jak byl natočený, celý příběh byl samé napětí. Trochu jsem doufala, že ta poslední dívka se zachrání, když na něho pohledla, tak jsem si říkala, zamiloval se. Ale to jsem se spletla, on totiž nebyl člověk, ale monstrum, od tohoto okamžiku jsem nevycházela z údivu. Ten konec byl fakt nějak přitažený za vlasy, rozum zůstával stát, co jen je možné si vymyslet!

Ospalá díra (1999)

Moc pěkná strašidelná pohádka pro dospělé. Nechybí ponurá atmosféra, ale i láska a jako v pohádce to nakonec všechno dobře skončí.

Klíč (2005)

Opravdu skvělý film, velmi zajímavý námět a ten nečekaný konec ten mě fakt dostal. Fakt dobrý !!!!!!

Strom snů (1994)

Skvělý film jak pro dospělé, tak pro děti. Film o přátelství, víře, odhodlanosti, odvaze, toleranci a kamarádství. Příběh sourozenců chlapce a dívky, kteří postupem času začínají chápat filozofii svého otce, který prodělal válku ve Vietnamu a zjistil, jak marný a zbytečný je život, který je naplněn nenávistí, zlobou a záští. Pomalu, ale jistě jim vštěpoval pod kůži, že existují mnohem důležitější hodnoty a to je láska, úcta, tolerance, soucit, kamarádství, odpuštění a pochopení.

Náš vůdce (2008)

Fakt dobrej film, děj vás úplně vtáhne. Jak málo stačí k fanatizování lidu. Je dobře, že se takové filmy točí, každý by si měl uvědomit, jak je všechno křehké a pomíjivé. Jak málo stačí k tomu, aby se lidi cítili nějak jinak, výjimečně, nadlidsky, lepší než ostatní, v soudržnosti je síla, v myšlence je síla a ti kdo ji nesdílí, pryč s nimi !!!!