David Gilmour in Concert (2002) (koncert)

Výborná hudba!!! David Gilmour je opravdu obdivuhodný chlapík, který úžasně zpívá i hraje na kytaru. Potěšilo mě, že i po rozpadu Pink Floyd zní David Gilmour jako za starých časů...

21 gramů (2003)

Tento film mě naprosto fascinuje. Příběhy, které se už od začátku prolínají a na konci se spojí, dávají filmu zase jiný rozměr. Považuji ho za velmi smutný a dramatický a připomínal mi film Babel, i když ne obsahově. Velmi jednoduchý příběh je mistrně natočen i zahrán. Sean Penn působil velmi přirozeně. Oceňuji i herecký výkon Naomi Watts.

Vlasy (1979)

Nádherný muzikál, kostýmy, jednoduchý děj, herci,... to všechno mě okouzlilo. I kyž neholduji zrovna tomuto typu hudby, překvapil mě a dokonce i rozbrečel. Treat Williams mě svou nepřízní osudu opravdu dostal.

Oněgin (1999)

Když jsem v trafice uviděla obálku tohoto filmu, hned mě zaujal, a to kvůli herečce Liv Tyler, která zaručuje dobrou kvalitu filmu. I když jsem nevěřila, že Evžen Oněgin bude zpracován tak, jako jeho původní dílo, velmi mě to překvapilo. Je to emotivní příběh lásky lehkomyslného a zhýralého Evžena Oněgina ke krásné a zamilované Taťáně. Zapůsobila na mě tajemná, chladná a zároveň krásná atmosféra Ruska první půlky 19. století. Příjemný pocit jsem měla i z Ralpha Fiennese.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Nejdřív jsem četla knížku a ta mě zaujala. A tak jsem si pustila i seriál a ten se mi moc líbil. Výborně zahrála nevlastní maminku ,,céry vlasti´´ Helena Růžičková. A na takový seriál se prostě nezapomíná... Hlavně holiče Seppa mám dodnes v živé paměti.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Výborný seriál s pěknou atmosférou, skvělou hudbou Petra Hapky a báječnými herci. Na tento seriál se vždy ráda podívám, i když si myslím, že má moc málo dílů... A Péťa se mi, když jsem byla malá, děsně líbil:D

My děti ze stanice Zoo (1981)

Je pravda, že kniha mě zaujala mnohem více, než samotný film, ale hrůznost scén feťačky mající absťák mě úplně dostal. Myslím, že by se tento film měl pouštět ve školách jako varování proti drogám a to proto, že je podle skutečnosti. I když si myslím, že německé filmy jsou přímo děsné, tento mě zaujal. A to, že My děti ze stanice Zoo řežíroval Uli Edel, už také něco znamená. Ráda se na tento film podívám znovu.

Chalupáři (1975) (seriál)

Chalupáři?? Tak to je špice:) Ti dva ,,dědkové´´ mají úžasný hlášky...