Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Velmi působivé a surové zpracování událostí II.sv.války, bez patosu a zbytečného přikrašlování...rychlé, ani chvíli jsem se nenudila a pamatuji, jak jsem se těšila na každý premiérový díl kdysi na HBO, dodnes se k celé sérii ráda vracím.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala na tento film kouknout, každý ho vychvaloval a to nemusím, ale fakt je ten, že mě pak zcela pohltil a vtáhl do děje...měla jsem i husí kůži ze síly myšlenek a pocitu bezbrannosti, potom jsem teprve přemýšlela nad perfektním řemeslným zpracováním a výbornými hereckými výkony...jedním slovem...strhující

Ajťáci (2006) (seriál)

Mám ráda tento druh technického humoru, obzvlášť když něco podobného sem_tam prožívám i v reálu...pak mám fakt problém při vzpomínce na tento seriál nevybouchnout salvou smíchu...Třeba v situaci, kdy se mě jednou před časem vážně někdo zeptal, kde je na klávesnici Q, že ho nemůže najít a že tam není...Měla jsem chuť se zeptat: A co IQ? ;o)

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Pro mě je u seriálu důležité, jestli mě to chytne hned od začátku...no, tento jsem vydržela sledovat jen pár minut a byla jsem zděšená, co to za paskvil vyrobili...sledování je ztráta času ;o(

Duel (1971) (TV film)

Tento film jsem viděla jako malá holka v kině, rodiče mě tam propašovali, i když byl nepřístupný...(celkem často jsem s nimi chodila a bylo to zajímavé, neměl mě totiž kdo hlídat...díky za to). Takže to bylo moje první setkání se Stevenem Spielbergem a byla jsem unesená, okouzlená a fascinovaná...i přes svůj tehdejší nízký věk a jsem z tohoto filmu dodnes