Bloudící duše (2006)

Nemůžu se rozhodnout, jeslti 3 nebo 4 hvězdičky, ale nakonec dám jen 3, kvůli šíleně nesympatickýmu hlavnímu hrdinovi. Moc často komentáře nepíšu, ale teď si nemůžu zkritizování doktůrka Charlieho Keegana odpustit. Už jen ten debilní účes jsem dlouho nikde neviděl a o tom, že mu vůbec nebylo rozumět ani nemluvim, mně přišlo že "šišlal" snad naschvál :) Navíc jsem tam nepostřehl nějakej větší důvod, proč by se do něj měla Emmanuelle Chriqui zamilovat, mě teda ničim neohromil. Byl to příjemnej film z jinak deprimujícího prostředí. Až se divim, že v době psaní tohodle komentáře nemá ani 30 hodnocení.

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Výbornej dokument o jedný z nejlepších kapel a hlavně o absolutně oddaných fanoušcích, těžko uvěřit, že pro spoustu lidí, jsou opravdu Iron Maiden něco jako náboženství. Při záběrech z koncertů mi běhal mráz po zádech a dokonale jsem si připomněl zážitek z pražskýho koncertu k tomuhle turné, kdo nebyl, nepochopí. Uvidíte, že Maidni nejsou žádný škrti, který se ženou za penězma, ale sympaťáci, kteří už maj lecos za sebou a nemusí se vykropit po každym vystoupení :) UP THE IRONS!