Melancholie (2011)

Filmy LVT se hodnotí velmi velmi těžko.I bez ustřihnutých či provrtaných částí těl je to pro mně stále zábavné precizně zahrané a dokonalou hudbou s fámozním audiovizuálním začátkem natočené dílo.

Těsně vedle (2007)

Já se bavil a to tak až jsem se chvílkama styděl:-). jen mně zklamalo posledních 30 vteřin

Hanna (2011)

Tak to se nepovedlo.Těšil jsem se moc, ale jsem zklamán.Vizuál je zajímavý avšak spoustu nelogických a nesmyslných situací film pohřbilo.Nepomohla ani hudba a to mám Chemiky rád.Může mi někdo vysvětlit proč taťka naučil Hannu o plejtvákovci,ale neřekl jí o tom jak vypne rychovarnou konvici?A bloňdatá bukvice s náckem v patách k smíchu.

Kazatel (2011)

Mně to sedlo.Dostal jsem přesně to co jsem čekal...87 bečkového nářezu se vším co k tomu patří.3D je ovšem zlo větší než upíři s vlkodlaky dohromady:-(

Vítězové a poražení (1999)

Klasický příběh ve fámozním vizualním provedení a se snovou hereckou sestavou.Byl jsem přímo na hřišti...

Blbec k večeři (2010)

Nuda nuda ani jsem to nedokoukal.Scéna kdy ten kretén odchází s křeslem na prdeli byla nad mé síly:-(...a to se mi originál celkem líbil.

Všemocný (2011)

Tak nějak mám pocit,že se z toho námětu dalo a mělo vytěžit více.

Bílá smrt (2009)

Pekelná digitální zimanuda.

Případ číslo 39 (2009)

Ze všech stran průměr.A holčička z Orphana byl o moc lepší.