Trhák pana Bowfingera (1999)

Teď už je mi jasné, že nejmíň polovinu hollywoodských filmů točí pan Bowfinger, alespoň co se kvality týče :-)

Rodina (1996)

Nejzajímavější je jednoznačně začátek, kdy divák vůbec netuší, o co běží, když se před ním odehrávají někdy naprosto nepochopitelné scény. - Jinak velice originální námět a jeho zpracování taky docela ujde.

Poloviční šance (1998)

Tak tohle ani Delon s Belmondem nezachránili. Celý film mně zkrátka přišel jako šablonovitá slátanina.

Závod s časem (2000) (TV film)

Další "vzorové" béčko s Erikem Robertsem v hlavní roli. Nic víc netřeba dodávat... Možná snad jen to, že mě velice překvapil rok vzniku tohoto snímku, neboť prezentovaná vize budoucnosti mě připomínala spíše filmy z počátku osmdesátých let.

Na nose (2001)

Přiblblá komedie o tom, jak se pár pošuků přetahuje o jednu naloženou hlavu - hmm, fakt sranda... i když... možná že je

Vetřelec ³ (1992)

Celkem vydařené pokračování, akorát ta typická "vetřelčí" atmosféra z předchozích dvou dílů je ta tam.

Životní pojistka (1998) (TV film)

Naprosto nechápu, proč se tenhle film musí táhnout přes dvě hodiny, když se přinejmenším v polovině filmu vůbec nic neděje. Kdyby byl aspoň o půl hodiny kratší, mohlo by být hodnocení i o stupínek vyšší.

Nezvratný osud (2000)

Věřte nebo ne, ale i smrt musí někdy improvizovat, když jí překazíme její plány. A pak ji nezbývá nic jiného, než narychlo vymýšlet "náhradní řešení"... Vynikající komedie (spíš než horor), jejíž nejsilnější stránkou jsou jednoznačně velmi kuriózní způsoby úmrtí. Mám podezření, že se tímto snímkem inspirovali i tvůrci Happy tree friends.

Geriho hra (1997)

Tohle byl první animák od Pixaru, který jsem viděl. No, a viděl jsem ho asi padesátkrát ...