Autoškola národa (2010) (pořad) odpad!

Srovnávat opilého řidiče se střízlivým tak, že opilci v zatáčce zatáhnu ručku a pustím ji až jede kufrem napřed je opravdu nefér :/ (viz archiv ČT 7.4.2012 45:15) Mám potom věřit i tomu ostatnímu?

Seven Sunny Days (2008)

Wow, ani jsem nečekal, že to tu najdu. Tady jsem poprvý viděl wingsuit a objevil televizi v rádiu.

Po stopách 11. září (2006) (TV film)

No vida, i republikáni mají svůj propagandistický dokument :)

Občan Havel (2007)

Takhle to vypadá, když se naprosto neprakticky založený člověk stane prezidentem a za poradce si vybere bandu diletantů. Nejvychytanější jsou rozhodně ty scény, kdy se musí vyrovnávat s nástrahami politických ultrapragmatiků typu Klause nebo Zemana - hlavně situace po volbách 96 je fakt pr... :) Některé události jsou tady bohužel zdokumentovány příliš stručně, ale doufám, že se z těch 120 hodin záznamu ještě někdy něco objeví.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Kdo jednou uvidí Společnost mrtvých básníků, už asi nikdy nebude od této chvíle takový konformista jako doteď. Já si ale přesto neodpustím dát naprosto konformně ***** :)

Oktoberfest (2006)

Tolik patriotismu by nedokázali vyprodukovat snad ani Spielberg s Bayem dohromady... A to "pití" piva z propíchnutejch plechovek je fakt humus :(

Bournův mýtus (2004)

Na Bourne Identity mi nejvíc vadily "efektní" automobilové honičky ve stylu Taxi nebo filmů s Belmondem. Tady to bylo přesně naopak - hned při prvním záběru jsem si vzpomněl na Ronina - ne, není to tak dokonalé, přesto je to velký pokrok.

Dobrý Will Hunting (1997)

Soundtrack k tomuhle filmu patřil dlouho k mým nejoblíbenějším, tak jsem si řekl, proč se taky nepodívat na film. To se nakonec ukázalo jako super nápad, protože film je stejně tak dobrý jak soundtrack. Nejsilnějším okamžikem pro mě bylo, když začala hrát Angeles. 90%