610 metrů nad zemí (2022)

Hvezdicka za zavrate, jinak ale nuda a jedna nelogicnost za druhou.

Stánek s polibky 2 (2020)

Dvojka si drzi uroven jednicky, pekne se nam to zamotava. Opet mi tu trochu vadily neustale verejne sceny a jeden toxicky vztah vedle druheho, ale jinak fajn odpocinkovy film.

Stánek s polibky (2018)

Pekna odpocinkova romantarna. Trochu mi vadily neustale sceny na verejnosti (svlikacky, stanek, po plesu atd.), ale jinak fajn. Na druhy dil se podivam rada.

Atypický (2017) (seriál)

Prvni tri rady byly petihvezdickove (feel-good, skvele pribehy, vyborne postavy), ctvrta naopak dost katastrofa, a asi to cele skoncilo v pravou chvili. Ctvrta rada za me byla neskutecne klise, co epizoda, to klisoidni tema, a resila se tam naprosto vsechna temata, co vas napadnou (demence, rakovina, vsechno v ramci LGBT, fobie, vyhoreni, umrti atd. atd., proste naprosto prekombinovana rada).

Kde zpívají raci (2022)

Vahala jsem mezi 3* a 4*, ale za naprosto skvelych poslednich 10 minut a za zaverecnou scenu davam 4*. Na konci jsem bulela a pak vyvalila oci. Trochu bych to ale zkratila, pak by to mohlo mit i o hvezdicku vic. Knihu jsem cetla az po filmu.

Amonit (2020)

Na tento zanr kouknu malokdy, o to vetsi prekvapeni to pro me bylo. 4,5* za konec (nesnasim tento typ koncu), ale jinak skvele. Film, ktery me donutil dohledavat dalsi informace.

Harry a Meghan (2022) (seriál)

Spousta zajimavych informaci.

Vánoce na spadnutí (2022)

Uprimne jsem cekala jeste horsi vysledek, ale daly se tu najit i pozitivni veci. Beckove efekty jako z osmdesatek me ale dostavaly.

No není to romantika? (2019)

Po tomto filmu jsem sahla tak trochu ze zoufalstvi a vubec nic necekala. Nakonec to ale byl moc fajn feel-good film, u ktereho jsem se i zasmala. Rozhodne dost originalni film. Celkova myslenka o lasce skvela.

Vadí nevadí (2018)

Hodne slaby Nezvratny osud. Nuda, prazdna mista, spousta nelogicnosti. Hvezdicka za to, ze jsem to dokoukala, a za logicky konec.