• Thriller

Tma (2005)

Kvalitně zpracované, dobré téma a dobrý soundtrack. Jsem opravdu spokojený. Tento film měl dobrou atmosféru po celou dobu (hlavně při pohybu hlavních hrdinů v okolí skalního útesu mi šel mráz po zádech) a dokonce jsem se i párkrát lekl :) Taky pěkně udělaný "druhý svět", jen doufám, že to tam jednou nebude až tak depresivní. Tento film mohu všem jen doporučit.

Jeskyně smrti (2007) odpad!

Tak, oficiálně ten opravdu zdaleka NEJHORŠÍ "film" mého života!! Začnu asi hrozným postříbřeným hlavním hrdinou, který se chová absolutně nemotorně, hloupě a iracionálně a který se z obyčejného chudáka stane jen tak násilníkem a zároveň milencem a na závěr elitním vojákem. Dále zaujme to, že je film jakási skládačka nesmyslných částí, které na sebe nenavazují a nemají vůbec žádný smysl (možná nějaký pokus o surrealismus). "Film" v průběhu vyvolává spoustu otázek, což způsobuje opravdu napjatou atmosféru a divák se snaží dokoukat, aby konečně zjistil, o co vlastně celou dobu jde. Bohužel ale autor už se na tyto otázky nepokusí odpovědět, takže ani není třeba čekat nějaké rozuzlení "problému" na konci filmu. Už jsem viděl hodně filmů, ale toto opravdu předčilo všechny ty hrůzy, takže tento film doporučuji jen OTRLÝM NÁTŮRÁM.

Lidská jatka (2009)

Celkem zajímavý film, ale bohužel jsem se moc nedokázal sžít s hlavní hrdinkou, která dělala jednu hloupost za druhou a kvůli toho umírali i lidé, kteří jí pomohli a ničím se neprovinili. Celý film jsem u ní měl pocit "ta musí zemřít". Navíc na začátku filmu je uvedeno, že je založen na skutečné události, což mi příjde zvláštní, když nakonec všichni poumírají, tak mi není tak úplně jasné, kdo to převyprávěl světu, když měla hlavní "vražedkyně" tak všechno dokonale promyšlené, aby se na nic nepřišlo.

Souboj Titánů (2010)

Na tento film jsem se opravdu těšil, ale i přesto jsem od něj nečekal moc a proto jsem byl velmi příjemně překvapen. Za sebe můžu říct, že návštěvy kina rozhodně nelituji, ba naopak tento film všem vřele doporučuji.